View Single Post
stare 04.09.2014, 10:04   #5
wenon
 
Zarejestrowany: 01.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Caesum w menu osiągnięciach można się dzielić osiągnięciem na fb xd

Mi ogólnie gra się podoba, w końcu automatyczne światła działają tak jak trzeba czyli świeci się tylko tam gdzie sim jest, ale do trybu budowy mam zastrzeżenia. Nie można zbudować osobno na tej samej parceli budynku który by nie miał wysokich fundamentów obok budowli z fundamentami. Np komórki w ogródku. Teraz jakoś gra skupia się za bardzo na pomieszczeniach. Nie można zamalować domu całego przytrzymując shift tylko gra zamaluje ściany które należą do jednego pomieszczenia. Nie wiem jak to jaśniej napisać. Fajnie, że sim zanim wsadzi talerz z jedzeniem do zlewu najpierw te jedzenie wyrzuca do śmieci. Nie jestem pewien ale chyba za często psują się obiekty łazienkowe. Animacje są w porządku, simy nie blokują się nawzajem rzadko ale czasem zdarza się simom pogubić przy rozmowie, że ciągle zmieniają położenie xd Mało parceli publicznych a raczej ich rodzai, nie ma sklepów ani normalnych restauracji itp. Ogólnie gra się przyjemnie i jeżeli ktoś w simsach nie skupiał się tylko za zabijaniu simów i nie prowadził chaotycznego ich życia a grał nimi normalnie czyli praca dom praca dom itp to nie powinien się nudzić xd Puki co ja ciągle gram i mi się nie nudzi.
wenon jest offline   Odpowiedź z Cytatem