View Single Post
stare 27.04.2016, 19:32   #5
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Dokładnie, The Sims się kończy jako seria i to wszystko za sprawą EA Games. The Sims 2 było dużym skokiem w dobrym kierunku, pełne 3d, dużo możliwości, zupełnie inna jakość rozgrywki w porównaniu do jedynki. Już The Sims 3 było jednak klapą pod względem grafiki jak i gameplayu. Optymalizacja była okropna, dodatków pełno a wszystkie skąpe i nastawione na zdzieranie kasy z klienta. The Sims 4 zamiast uczyć się z błędów poprzedniczki poszło w jeszcze gorszym kierunku. Komputery są teraz znacznie lepsze, a grafika powróciła do klimatów z 2004 roku. Zamknięte tereny, masa opcji usunięta. Trochę grałem w podstawową wersję i jest po prostu okropnie nudna. Cały czas miałem wrażenie, jakbym grał w jakąś okrojoną wersję dla facebooka. Dlatego też dalej gram w TS2 i wszystkie moje fotostory oraz zdjęcia są tam zrobione. To ostatnia część, która miała wszystko co najlepsze.

EDIT: A co do zastoju na forum, to wydaje mi się, że długi okres, gdy wiele rzeczy tutaj było zepsutych też wpłynęło na ilość użytkowników. W sumie stosunkowo niedawno naprawiliśmy forum i zaczęliśmy wprowadzać nowe funkcje. Ktoś jeszcze pamięta, jak fajnie było, gdy połowa przycisków w edytorze wiadomości nie działała?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 27.04.2016 - 19:57
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem