Temat: Illusions
View Single Post
stare 26.11.2014, 18:11   #3
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Illusions

Powiem szczerze, ze jestem zaskoczony tym, ze pod filmem pojawil sie tylko jeden komentarz. Wielu skomentowalo Reborn i wyczekiwalo jego kontynuacji, a tu taki zonk. Jednakze, jeszcze bardziej zadziwil mnie twoj komentarz Ata XD

Cytat:
Nigdy nie oglądałam Reborn
ty na powaznie, czy masz klopoty z pamiecia? Nie dosc, ze obejrzalas, to jeszcze reborn mi skomentowalas XD

Spoiler: pokaż
Cytat:
Napisał Ata Zobacz post
Skusiłam się, żeby obejrzeć i w sumie to jestem pod wrażeniem. Masz świetną grafikę, cudowna jest. Poza tym *****iście Ci wychodzą te wszystkie ruchy kamerą, przejścia itp. Boooskie efekty specjalne. Sama historia jest tajemnicza, zaskakuje.
Czekam na ten dalszy film, choooć w pierwsze kolejności wypatruję forumowego VS.
Cytat:
Od siebie dodam, że nie zgadzam się na żadną emeryturę. Moim zdaniem masz predyspozycje i powinieneś więcej takich filmików robić. Reklamuj się na forach (tylko nie takich jak to, gdzie mój komentarz bedzie olaboga pierwszy), na blogach, na stronach z simsami i może dojdziesz kiedyś do takiego fejmu, że zamiast chodzić do pracy będziesz trzepać hajs z youtuba haha
W ramach mozliwosci oczywiscie tworze, ale nie ukrywam, ze przychodzi mi to z coraz wiekszym trudem. Bierze sie to rowniez z tego, ze coraz wyzej stawiam sobie poprzeczke, dlatego tez proces tworzenia kolejnych produkcji zwyczajnie wydluza sie.
Oczywiscie, ze staram sie reklamowac na roznorakich serwisach, bo promocja i reklama jest polowa sukcesu. Jestem jednak juz jednym z najbardziej rozpoznawalnych tworcow w Polsce, jak rowniez filmy moje trafiaja do zagraniczych odbiorcow, wiec mozna powiedziec, ze jakis fejm juz jest Aczkolwiek nie na tym sie skupiam, glownie robie to bo daje mi to jakas wewnetrzna satysfakcje. Fajnie by bylo na tym zarabiac (baa, ja juz zarabiam ale nie sa to astronomiczne kwoty ), ale nigdy nie robilem tego dla checi zysku. Co innego natomiast, gdy pod moja praca prawie nie ma komentarzy. Opinie uskrzydlaja, daja checi do tworzenia kolejnych filmow. Ich brak powoduje, ze poprostu nie chce mi sie tworzyc kolejnych materialow.

Ciesze sie, ze film ci sie spodobal i dziekuje za zostawiony komentarz. Doceniam
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem