View Single Post
stare 05.03.2015, 19:39   #4
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,589
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

na początku dziękuję za miłe słowa miło się czyta, ze czasami jednak dla niektórych nie jestem taka zła


Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek Zobacz post
Bardzo miła z dużą ilością empatii (przynajmniej tak mi się wydaję )
Potrafi inteligentnie dyskutować (ale po szybkim obejrzeniu poprzedników chyba się to zmieniło, będę musiał przeanalizować)
tym razem to ja nie wiem czy to na prawdę, czy sarkazm xD (nie zrozum mnie źle )

Cytat:
Arogancja, uprzedzenie do userów
tego na prawdę nie rozumiem xd może mam "dziwne" poczucie humoru, albo przez internet nie da się odczuć jakichś hm, emocji, ale serio większość rzeczy nie piszę z wywyższaniem się. ale nie wiem, może niektórzy to tak odczuwają w internecie. nie wiem czy to przez to, ze czasem nie użyję emotek w jakimś "śmiesznym" zdaniu [bo niektórzy tak to odbierają, ze jak ktoś nie używa uśmieszków to znaczy, że jest jakiś zły czy coś. kiedyś się o to nawet z koleżanką pokłóciłam, wiec nie dziwi mnie to xD]
uprzedzenie do userów? na jakiej podstawie? z wszystkimi mogę rozmawiać tak samo, serio nie wiem nawet co mam odpowiedzieć na to bo nie wiem na jakiej podstawie to jest wzięte ;d a to, że nie gadam ze wszystkimi to tylko dlatego, że - uwaga szok - się wstydzę. mam 20 lat i jestem nieśmiała xd staram się z tym walczyć ale z reguły wychodzę z założenia, że to ze mną nikt nie chce gadać [albo nikogo nie obchodzi moje zdanie] i rzadko się odzywam. i jak ktoś będzie chciał to przyjdzie sam porozmawiać.

Cytat:
Porywczosc
fakt, tu przyznaję, że jestem bardzo porywcza, zarówno na forum jak i w życiu. i nawet nie wiecie jak się z tym ciężko zyje momentami ;_; ale mozecie mi wierzyć lub nie, staram się z tym walczyć [a jest to trudne, szczególnie jak sie jest cholerykiem xd]

Cytat:
stronniczosc
przykład? bo jeśli chodzi o coś konkretnego to nie wiem. jak o konflikty na linii admini-userzy to każdy bronił swoich racji, no nie? chociaż może faktycznie czasem lepiej by było "oficjalnie" stanąć po stronie userów, jeśli się ma odmienne zdanie. tylko czy to by nie wywołało wtedy fali krytyki na całą administrację, ze jesteśmy niezgodne? może właśnie dlatego odczuwacie tę, hm, stronniczość. bo nie chcemy (przynajmniej ja) usłyszeć, że przez taką np. Rainbow jesteście niezgodne. [tyczy się to w sumie wszystkich komentarzy w których gdzieś się pojawiło, ze któraś z nas jest stronnicza]

Cytat:
RP tylko czeka, by wlepic komus warna
nieno nie przesadzajmy, Libby jest gorsza , zdarzało się tak, że machnęłam ręką na wyprawiane tutaj wydziwianki i cudaczki [i też jeszcze apropo stronniczości - czasami zdarzało mi się też kogoś bronić w rzeźni ]

Cytat:
Ma poprostu nieco ciezszy charakter
z tym się muszę zgodzić, w ogóle straszna sprzeczność cech i to strasznie uwiera w życiu :/


no i trochę mimo wszystko muszę sie przyczepić do tego [choć nie złośliwie czy coś, żeby nie było. prędzej ze hm, smutkiem?] :
Cytat:
Wprowadzenie nowych emotek i pilnownaie porządku na forum doceniam, ale ustępując miejsca Szlachcicowi ta pierwsza zasługa traci na znaczeniu.
to akurat było przykre, bo brzmi jak "narobiłaś się, doceniam, ale spadaj już". Liv, to, że widzisz na forum tylko emotikony nie znaczy, że przez resztę czasu siedziałam z założonymi rękoma i dłubałam w uchu, nie robiąc nic więcej.

Cytat:
przetłumaczyła ogromną część forum z języka angielskiego
nie wiedzielibyście dopóki bym wam nie powiedziała

Co do reszty komentarzy na temat administracji:

Cytat:
Ludzie zaczęli mieszać się z błotem, a Wy milczeliście
faktycznie może to nie była zbyt dobra strategia, ale podczas każdej kłótni gdy próbowałyśmy się wypowiedzieć to w międzyczasie doszło miliard stron i nikt by się nie przekopał, poza tym nie chciałyśmy żeby wyszła z tego jeszcze większa zadyma [szczególnie jeśli ja bym się wypowiedziała i nagle skoczyłoby mi ciśnienie to już w ogóle... xD]

Cytat:
Należy pamiętać, że jest się takim forumowiczem jak każdy innym, który po prostu pełni dodatkowe funkcje i dopuszczony jest do używania dodatkowych funkcji. (...) kontakt z "szarakami" powinien pozostać niezmienny. (...)
- wynikiem tego może być czasami nadużywanie przez Was władzy
tylko, że wydaje mi sie [MI RAINBOW ], że jest na odwrót i to niektórzy użytkownicy odbierają nas tylko jako takich adminów, co to przyjdzie taki party killer i już wieje sandałem a dodatkowo jest potem "a bo admin to zrobił to czy tamto" ;p

Cytat:
Urzędowy styl to już nawyk naszych administratorów.
a to? :
Cytat:
user X wyraża chęć rozmowy, pogadania, a ona pisze (o 23) że idzie gotować pomidorówke >D
jak dla mnie to to fajne było, nie wiem co wy chcecie xD

ogólnie to smutek, że tak mało z Was się wypowiedziało w ankietach może lepiej będzie pozostawić ją otwartą, żeby każdy miał okazję jeszcze dorzucić 5 groszy jak nabierze odwagi?
więcej grzechów nie pamiętam
możliwe że coś zapomniałam, pominęłam czy coś to mi przypomnijcie albo dopiszę jeszcze
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 07.03.2015 - 21:30
Rainbow jest offline