View Single Post
stare 07.01.2012, 13:58   #15
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Oto moja krótka lista rzeczy, które denerwują mnie w trójce najbardziej:
- kompletnie nieudana gra świateł (co w szczególności widać na simach - do refleksów na wodzie nie mam zastrzeżeń, są idealne),
- masowe rozmnażanie się zwierząt (nie wkurzałoby mnie to tak bardzo, gdyby działo się to w maxisowych rodzinach, ale oczywiście to moje domy muszą być zasypane niechcianymi kociętami/szczeniakami... i weź je potem kasuj ),
- denerwuje mnie to, że kosz na bieliznę musi stać w każdym pomieszczeniu, gdzie sim ma możliwość zmiany ubrania, aby te nie lądowały na podłodze... Nie wystarczyłoby, gdyby w domu znajdował się TYLKO JEDEN kosz na brudy, który "zbiera" to wszystko? Niepotrzebne zagracanie mieszkania A teraz wyobraźcie sobie, że te sześć koszy (salon, siłownia, łazienka, piwnica/garaż ze stołem laboratoryjnym, sypialnia, pokój dzieci), które macie porozstawiane po całym domu, trzeba opróżnić, żeby zrobić pranie. Zajmuje to strasznie dużo czasu! Pralki tylko utrudniają simom życie, zamiast je ułatwiać...
- wkurza mnie to, że simy nie mogą jeść, przytulać się na kanapie albo bawić się ze zwierzakiem siedzącym na kolanach, równocześnie oglądając telewizję - głupota,
- spacer z psem na smyczy jest strasznie monotonny - dodałabym parę "smaczków", aby go urozmaicić. Mam np. na myśli sytuację, w której zwierzak wyrywa się simowi i biegnie za jeleniem, głośno ujadając... Oczywiście chwilę by sobie pobiegał i wrócił do właściciela
- simowie przenikający przez pędzące samochody,
- brakuje mi też możliwości wspólnego galopowania na koniu z innym simem czy chociażby wybrania się z nim na jogging.

To na razie wszystkie moje zażalenia, ale jakbym się tak głębiej zastanowiła, pewnie byłoby ich więcej. Dwójka rządzi
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem