View Single Post
stare 23.12.2015, 21:34   #4
Lysandra
 
Avatar Lysandra
 
Zarejestrowany: 01.04.2015
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasz sekret na udaną rozgrywkę

Ja lubię grać simami stworzonymi przeze mnie i łączyć ich z tymi od Maxisa (oczywiście przechodzą wtedy kompletny makeover ). Lubię mieszać w życiu simów, którzy często mają potem dzieci z różnymi partnerami, zazwyczaj zdradzają swoje drugie połówki, rzadko biorą śluby. Najrzadziej wybieraną przeze mnie aspirację jest Pragnienie stworzenia rodziny, nie lubię grać wieloma simami na raz, natomiast moja ulubiona aspiracja to Poszukiwanie przyjemności. Moi simowie mają najczęściej jedno lub dwoje dzieci. Lubię grać kosmitami. Nie przepadam za całą resztą nadnaturalnych postaci. Nie lubię grać dziećmi i staruszkami, dlatego zawsze szybko przeskakuję te etapy. Nie lubię budować domów, ale lubię je meblować. Nie lubię urządzać ogrodów. Bardzo rzadko otwieram własne biznesy, moi simowi prowadzą głównie normalną karierę i chodzą do pracy. Zawsze staram się nauczyć małe dzieci wszystkich umiejętności, dzieci zawsze uczą się czytać i zdobywają szóstki w szkole, natomiast nastolatki osiągają szczyty mini-karier i przeżywają pierwsze miłości. Niemal zawsze wysyłam moich nastoletnich simów na studia. Nie używam żadnych kodów ułatwiających rozgrywkę. Jeżeli chodzi o mody, to mam ich sporo. Między innymi mod na skrócenie czasu studiów, zdjęcie cenzury, InTeenimater, InSIMenator, Swingers, mody na wstrzymanie automatycznego spawn'u miastowych po utworzeniu otoczenia, mod na możliwość zajścia w ciążę przez dorosłe kobiety i nastolatki po porwaniu przez kosmitów. Najwięcej dodatków CC to u mnie fryzury, makijaże i ubrania. Ogólnie rozgrywka toczy się u mnie bardzo powoli, zazwyczaj gram jednorazowo maksymalnie 45 minut, potem gra mi się nudzi.
Lysandra jest offline   Odpowiedź z Cytatem