View Single Post
stare 04.05.2016, 14:27   #8
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasz sekret na udaną rozgrywkę

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, takie rodziny wychodzą mi przypadkowo a opieram się ciągle na tym samym schemacie. Prawie zawsze zaczynam od mężczyzny i kobiety, później oni mają dzieci (sprawdzam jak dużo dam radę ich ,,zrobić" zanim nie uznam, że już nie wyrabiam) a później dzieci wyprowadzam, (jedno zostaje oczywiście w domu po śmierci rodziców) one zakładają rodziny -przeważnie z miastowymi ale niektórzy są tacy brzydcy, że normalnie nie ma co wybierać i trzeba wprowadzić obok jakiegoś przystojnego sąsiada
I niemal tradycyjnie daję sobie cel by zrobić jak największe i jak najciekawsze drzewo genealogiczne a więc nie odrzucam możliwości zwampirzenia czy zwilkołaczenia niektórych osobników, zwłaszcza tych którzy tak pragną wiedzy. Jednocześnie bywa, że rodzina przy której na początku musiałam sprzedawać okna bo nie było pieniędzy na jedzenie to później ma milion niepasujących do siebie obrazów na ścianach, a ja nadal nie mam co zrobić z pieniędzmi. Ostatnio również przekonuję się do rodzin systemowych. Wprowadzam je do swojego otoczenia i póki co na przykład rodziną Gazeta nie tak krótko gram. Dobre wyjście jeśli się nie ma pomysłu na rodzinę.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem