View Single Post
stare 21.08.2011, 17:04   #2405
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

A ja zacznę nową grę w Apallosa Plains i zaadoptuję którąś z gotowych rodzin, z dużym domem i najlepiej od razu z koniem lub dwoma. Ewentualnie stworzę tam nową rodzinę, ale to dopiero po tym jak powstaną wznowienia modów i tylko, jeśli mieścina mi się spodoba. Gdy zainstalowałam Po Zmroku to nie planowałam grać w Bridgeport. Stworzyłam jedną Simkę, którą chciałam przetestować możliwości PZ i nowe miasto. Nie spodziewałam się, że z jednej Simki zrobi się 7, czy 8, pokoleń. Nie wykluczam, że podobnie będzie po instalacji Zwierzaków i zabawie w Apallosa Plains. Ostatecznie tamto miasto jest już w pełni przystosowane do życia ze zwierzętami. Nie trzeba martwić się gdzie upchnąć parcele typowo dla zwierząt. Myślę też o rozpoczęciu nowej gry w Bridgeport i Sunset Valley, by zobaczyć jak oni upchnęli nowe parcele. Jeśli jakoś znośnie to może przeniosę ludzi z moich zapisów do nowych wersji miast (Jak tylko Twallan napisze nową wersję NRaas Porter'a). Wtedy miałabym rozlokowanie najważniejszych parceli publicznych z głowy. To tyle tytułem wykładu, miałam wenę
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem