View Single Post
stare 27.11.2009, 21:15   #506
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo było, Dziwnowo też miało swoje 5 minut:
1 KOWAL:
Tradycyjnie, Jasiek poszedł na studia z Ofelią, zdał i wzięli ślub. Ofelia zaszła w ciążę, ale nie pamiętam, kogo tam urodziła. Jadźka rzuciła pracę i zaszła w ciążę z Technikiem Zapylaczem. Urodziła synka Janka (oczywiście to to samo imię co Jasiek ale co tam xD)
Technik i Jadźka byli w niebo wzięci. Janka została piękną nastolatką, jej sympatią został Bartłomiej Kamasz, ten najmłodszy. Poza tym nic u nich nie słychać.
2 KAMASZ
Generał Bolesław zmarł. Bartłomiej został nastolatkiem i zaczął chodzić z Janką Kowal. Damazy (czy jak on tam ma) poszedł na studia ale mi się totalnie znudził i dawno nim nie grałem. Ofelia odmówiła Rupertowi pierwszego pocałunku więc dostał załamania nerwowego. Mieszka razem z Bartłomiejem.
3 DZIWAK
Paskal urodził syna - kosmitę, ale nie pamiętam, jak go tam nazwałem. Waldemar ma romans z Cecylią, zaszła z nim w ciążę. Paskal zakochał się za to w... Nerwusie xD Są zaręczeni i planują ślub xDD Z tym trzecim Dziwakiem nic się nie działo.
4 PAPUŻKA
Cecylia ma romans z Waldemarem i zaszła z nim w ciążę. Wmówiła Lucjanowi, że to będzie jego dziecko i urodziła córkę Kornelię. Narazie Kornelia jest małym dzieckiem. Narwus jest zaręczony z Paskalem.
5 WIDMO
Ofelia się wyprowadziła na studia. Żeby do drzwi Oliwki nie zawitał zbyt wcześnie Ponury Żniwiarz (bo uwielbiam ten cmentarz! xD) została... znowu dorosłą (o kurde! )
Poza tym nic się u niej nie działo.
6 JEDYNACY
Nic się u nich specjalnego nie działo... Ta brunetka - nie kosmitka zakochała się w tym simie który był w skrzyni rodzin. Celina nienawidzi jej i tej blondynki (OMG nie pamiętam wcale ich imion...) ...I to tyle xD

Ostatnio edytowane przez Starly : 27.11.2009 - 21:17
  Odpowiedź z Cytatem