View Single Post
stare 01.11.2013, 21:59   #23
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - wrażenia z gry

Ten dodatek jest świetny, naprawdę! Fakt, ma bugi, bo jeszcze się nie zdarzył taki dodatek, który by ich nie miał, ale i tak to jeden z najlepszych dodatków do trójki! Można go potraktować jako swego rodzaju rozszerzenie Wymarzonych Podróży, ja ostatnio wysłałam parkę samą, bez dzieciarni, do utopijnej wersji Oasis, żeby odpoczęli od codzienności. Wzięli jednego robota ze sobą, drugiego zostawili z dziećmi. Sielanka! Co mi się bardzo spodobało to to, że jeśli kupimy dom w przyszłości, to jest on kopiowany do wszystkich wersji Oasis, czyli nie musimy go kupować 3-krotnie.

Moja rodzina ma teoretycznie dużo potomków w przyszłości, ale jak to w trójce, ciężko zastać ich w domu. W domu siedzi tylko dzieciak (W Oasis nie ma szkoły) i nie chce wpuścić moich ludzi do domu. To jest jedna z największych jak dla mnie wad trójki, że niby jest w mieście ze 150 ludzi, ale jak co do czego, to nie ma nikogo. A to praca, a to jakiś park, ale tak właściwie, to na ulicach też mam pustki. Mam tak od jakiegoś czasu. Kiedyś myślałam, że tak jest przez moda NRaas Story Progression, bo on zmusza mieszkańców do chodzenia do pracy, ale już od wieków tego moda nie mam, ale i tak w domach nie ma Simów, bo wszyscy w pracy\szkole.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 01.11.2013 - 22:01
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem