Temat: Maskarada
View Single Post
stare 14.08.2013, 21:15   #23
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Maskarada

Awww, Olympic! No już chyba nic lepszego na tym forum mnie nie mogło spotkać! Zaraz zabieram się za czytanie, chociaż patrząc po zdjęciach i odpowiedziach na komentarze, widać, że znasz się na rzeczy, co - nie ukrywam - przyprawia mnie o przyjemny dreszczyk, bo nie wiele jest osób, które wiedzą więcej niż to, co u Jamesa Camerona Parowce to moja ogromna pasja i miło wiedzieć, że ktoś tworzy coś takiego. No i zdjęcia, piękne

EDIT.
Nawiązanie do Lusitanii! Boże wszechmogący!

EDIT. 2
Przeczytałam.
Błędy już chyba wszystkie wyłapane, z resztą nawet jeśli nie, to nie jestem w tym za dobra Zapowiada się fajnie, jestem strasznie ciekawa reakcji Lynette i w ogóle ich późniejszych relacji z matką. Podobają mi się też opisy, dobrze oddają klimat statku czy dworu. Simki śliczne, chociaż chyba bardziej podoba mi się Jennifer, wygląda jakoś tak poważniej
W I rozdziale troszeczkę mi nie pasuje fakt, że cały dzień chodzą w wieczorowych sukienkach, chociaż może dlatego, żeby mieć w co ubrać bohaterki w dalszych odcinkach, więc to tylko takie szczegóły, bo przecież nawet tak spory wybór jak all about style jest ograniczony... W każdym razie, gdyby trzymać się każdego szczególiku epoki, musiałbyś przebierać je z 5 razy dziennie
A już z takich serioserio pierdół, to kabiny z pokładu B a nie C były tymi najbardziej luksusowymi z prywatną łazienką Ale Chryste, bez przesady, nawet nie powinnam o tym pisać

Czekam na następny odcinek.
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.

Ostatnio edytowane przez lizzielovesit : 15.08.2013 - 12:35
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem