View Single Post
stare 26.04.2017, 10:59   #215
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasza Zmora czyli "Aplikacja...."

Cytat:
Napisał La Tortura Zobacz post
POMOCY.
Od kilku tygodni nie mogę grać w simsy, bo wyskakuje mi ten durny komunikat. Najpierw grałam w Miłowie i po 5 min gry "aplikacja..." OK. Zainstalowałam Sims2PackCleaner (jakoś tak) i pokasowałam wszystko co świeciło się mi na czerwono. NIE POMOGŁO. Potem przeinstalowałam całą grę, usunęłam wszystkie zapisy oszczędziłam tylko folder downloads BO PONOĆ BYŁ CZYSTY. I zaczęłam grać w nowym otoczeniu, bo myślałam, że może to Miłowo jest jakieś wadliwe. No nic, nie pomogło, bo dzisiaj po kilku godzinach gry w Dziwnowie ZNOWU pojawił się ten komunikat i wywaliło mi grę. Ja już nie mam nadziei XD a akurat mam ten okres, że chciałabym grać w simsy dzień i noc. Co więcej zauważyłam, że otoczenie zaczyna mi się psuć, a w Dziwnowie gram od trzech dni ledwo. Psują mi się tekstury (na kilka sekund trawa robi się czarną plamą), mam błąd przy urodzinach, jedna simka nie chciała dorosnąć, a paru innym simom wyskakuje komunikat, że już jutro będą mieć urodziny chociaż do bullshit i do urodzin mają ponad 20 dni.
Ma ktoś jakiś pomysł czego może to być wina? W ostateczności wyłączę CC, ale skoro otoczenie już mi się psuje...? Any ideas co mam robić?
Mogę się mylić, ale może to po prostu wirus w komputerze a nie w grze ogółem? Nieraz też potrafiło mi się coś paskudnego przypałętać i źle zadziałać na istniejące już aplikacje, a rzeczy pokroju te Twoje u mnie się działy jak kiedyś nadużywałam boolpropa, albo był włączony podczas gry, co w połączeniu z zapchaną grą (wiele rodzin i simów) też powodowało jakieś dziwne akcje. Niby do czasu można ignorować, ale u Ciebie wygląda na coś co zaszło już dalej.
Spróbuj zrobić jakieś generalne czyszczenie antywirusem, bo może to kwestia komputera?
Ewentualnie jeśli masz dużo modów to może się ze sobą kłócą i dochodzi do czegoś takiego.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem