View Single Post
stare 21.06.2011, 19:24   #13
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Zrobiłam tłumacza google... Niemiecki jest straszny, ale tłumacz google jeszcze straszniejszy. Z tego co poczytałam wynika, że lekarstwem na wiele problemów jest mod NRaas Overwatch, którego od dawna posiadam i na bieżąco aktualizuję, może dlatego mi już Simy nie znikają. Przydatny jest też podobno mod NRaas ErrorTrap, którego nie posiadam Z artykułu wynika, że problemy mogą też wynikać z niezgodności modów lub nieprawidłowego dodatku, typu np. krzesło, bluzka, fryzura. No przynajmniej tak to zrozumiałam. Nieraz problem jest na tyle poważny, że trzeba zacząć nową grę, przenieść ludzi do innego miasta, do czego polecany jest (ja też go polecam) mod NRaas Porter.

Podsumowując powyższe, przyznaję rację autorowi artykułu. Przynajmniej w moim wypadku, problemem był niezgodny z PZ mod, GenderBender z mts, który to mod dawał owocom moc sterowania płcią nienarodzonych dzieci. Stale miałam go w grze i wnikał na tyle głęboko, że psuł mi cały zapis, dlatego pozbywanie się, na próbę, wszystkich modów i dodatków nie poprawiało sytuacji. Odkryłam przypadkiem winowajcę i pozbyłam się go, przeniosłam ludzi do nowego zapisu i problem zniknął.

Koniec referatu
w komentarzach ktoś napisał,ze poradził sobie używając tych modów Overwatch, Porter i Error Trap od Twallan oraz używając kodu "resetsim",a jeżeli te mody nie dadzą rady,to dodatkowo należy użyć Sims Deleter
link do modów http://www.the-isz.com/nraas/index.php?board=4.0
  Odpowiedź z Cytatem