View Single Post
stare 10.04.2011, 14:09   #8
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kłamstwo ma krótkie nogi

Cytat:
-Twój na pewno będzie zawierał komputer, to jest pewne!
Jakby ludzie w potocznym języku mówili "zawierał" zamiast "miał" (a w wypadku zacytowanego zdania samo "będzie"), o uznałabym, że wszyscy oszaleli.
Cytat:
-Ale za to panny pokój będzie po kilku minutach cały w naklejkach Hannah Montany! - odpowiedział chytrze braciszek.
Dziewczyna ma już swoje lata jak widzę, a poza tym ZWYKŁY człowiek nie gada w taki sposób!
Cytat:
Po zjedzeniu całego pożywienia
E?
Cytat:
Do wygrania był 1 tysiąc złotych.
Do wygrania było tysiąc złotych.
Cytat:
A że ona i jej brat byli z złej sytuacji finansowej,
A na basen w ogródku to kasę mieli!

Będzie Ci ciężko z tym FS, mówię Ci od razu. Czytelnicy, którzy lubią się czepiać, na przykład ja, będą Ci zwracać cały czas uwagę na to, że świat dorosłych z Twojego FS nijak się ma z rzeczywistością. Masz prawo go w tym wieku widzieć tak a nie inaczej, tylko starszym czytelnikom będzie się strasznie rzucała w oczy ta rozbieżność.
Jak troszkę podrośniesz i wrócisz do tego FS, zaczniesz się śmiać, ręczę Ci za to. To jest najpowszechniejsza reakcja ludzi na widok swojej "wczesnej" twórczości.
Jak na mój gust pisanie na siłę o czymś, czego się za dobrze nie zna (chociaż ze wszystkim można sobie poradzić), w dodatku pod publikę, jest bez sensu.
I jakkolwiek przy błędach "technicznych" w tekście mogłabym Ci pomóc, tak przy fabule nijak, stąd ciężko mi będzie oceniać.
Ale zaglądać będę
I przykładaj się do zdjęć - wiesz, żeby nie było kryształków, dymków z tematem rozmowy Simów, żeby były dobrej jakości i duże...
Bez oceny.

Ostatnio edytowane przez Liv : 10.04.2011 - 14:12
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem