View Single Post
stare 30.06.2013, 11:33   #7
Anastazja
 
Avatar Anastazja
 
Zarejestrowany: 07.07.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Uważam, że ten dodatek jest świetny, chociaż po kilkugodzinnym graniu już zaczyna mnie nudzić. Isla Paradiso jest przepiękną wyspą. To, co mnie rozśmieszyło to, to, że na oceanie są taksówki Wygodny i szybki sposób dostania się na inną wyspę
Świetną opcją jest bawienie się z małymi dziećmi w wodzie, super widok!
Jak w każdym dodatku jest też sporo błędów. Tak, jak pisała wcześniej anie_1981, kiedy moje simy przebywają w dodatkowym domu to się resetują o piątej rano :/ Simowie również długo reagują na polecenie zakończenia pływania z rurką (u mnie trwa to godzinę simową). W dodatku o pierwszej w nocy do mojej rodziny dołączają nieznani( i niechciani) simowie, a potem muszę ich przeprowadzać. Było tak dopóty, dopóki nie urodziło mi się drugie dziecko.
Myślałam, że nurkowanie będzie bardziej fascynujące. Nie ma tam żadnych pływających ryb, które można złapać. Raz moją simkę zaatakował rekin i, o dziwo, przeżyła o.O Domy na wodzie według mnie pływają o wieele za wolno. Mój sim majsterkuje teraz z silnikiem w tym domu, więc jak już skończy to liczę na to, że popłynie szybciej.
Przede wszystkim kurorty są świetną rozrywką, tylko trzeba mieć dużo kasy, aby je rozbudować Z niecierpliwością czekałam na ten dodatek i się nie zawiodłam, pomijając moją wcześniejszą negatywną opinię, bardzo przyjemnie się gra
Oo, i jeszcze opalanie się na ręczniku z parasolem i radio jest świetne!
Anastazja jest offline   Odpowiedź z Cytatem