View Single Post
stare 29.10.2007, 06:00   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Ja wole 2, ładniejsza grafika,starzenie sie simów, nowe funkcje(czyli na przykła odpręż się) A o dodatki to pragne zauwazyc ze nie bylo w jedynce podobnego dodatku do na studiach, cztery pory roku,własny biznes już nie mówiąc o mini packach. Dla mnie dwojka jest superowa a jeszcze lepsza jest ta genetyka psów i kotów w zwierzakach, a nie tak jak w jedynce, 6 ras na krzyż, wszystkie zwierzaki tej samej wielkości Owszem, plusem jedynki jest to że tam są wystawy i troche więcej zwierzaków bo jest iguana,żółw,i papużki faliste i nierozłączki. Ale pozatym według mnie jedynka niema sie w czym równać z dwójką.To jest moje zdanie więc prosze sie na mnie rzucać.Owszem grałam kiedyś(nawet niedawno) w jedynke ale to tylko dlatego że niemiałam możliwości wgrania dwojki.A może nie którzy poprostu nie mogą mieć dwójki i oto mają za złe? Tylko prosze nie rzucać się na mnie za to zdanie bo ja mam na przykład kilka takich osób w klasie, które z powodu tego że nie mogłam im pożyczyć dwojki sie na mnie obraziły i mnie obgadywały za plecami.Dziwni ludzie...
  Odpowiedź z Cytatem