View Single Post
stare 28.03.2017, 10:06   #621
Shiro
 
Avatar Shiro
 
Zarejestrowany: 26.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

Cytat:
Napisał Tenebris Zobacz post
To bardzo przykre . Szkoda, że nie ma jakieś możliwości przeniesienia tego forum gdzieś w lepsze miejsce
Co do tego, że to przykre, to niestety się zgadzam, ale nie sądzę, by przenosiny forum coś zmieniły. Wydaje mi się nawet, że aktywność by spadła. Niestety mam złe doświadczenia z przenosinami for na inne domeny, czy pod skrzydełka innych firm. Pomimo tego, że użytkownicy są informowani na milion sposobów, to i tak te 30% się nie przenosi (mówię o tych względnie aktywnych), a forum na innej domenie zwykle szybko umiera
Generalnie jak patrzę po forach, to zaczynają wymierać. Tak z 5 lat temu, ludzie siedzieli na forach dniami i godzinami. Druga sprawa, że aktywność tego forum spadła znacznie po wyjściu czwórki, a przynajmniej mam takie wrażenie. Swój złoty wiek osiągnęło podczas epoki TS2 i z początku TS3, wtedy też sama tu siedziałam. Może i się nie udzielałam jakoś wybitnie, ale lubiłam wchodzić w milion wątków z fotostory, w konkursy, w zdjęcia domów czy innych budynków tworzonych przez graczy.
Ostatnio miałam wrażenie, że może i forum odzyska powoli aktywność w związku z TS2 UC, czy FreeSO, ale nie wiem czy przypadkiem era for internetowych nie mija.
Shiro jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.