View Single Post
stare 24.11.2007, 16:03   #2
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

Ja jako Dziecko Słońca jestem tylko skromnym prowodyrem kampanii reklamowej mającej na celu rozsławić Klozet.
W całej swojej ochoczej dobroduszności zgodził się mi pomóc Juziol vel Dimond i nakręcił reklamę, mającą na celu rozsławić simowego sedesa.
Sukces "KULT" Klozetu jednak jest w Waszych rękach.
Dimond zasłynął jako twórca filmu pt. Usługi oraz zrobił re-make wiersza Juliana Tuwima
Dimond jest ekscentryczną i ciekawą osobą. Pomocny. Ma bardzo atrakcyjny mózg oraz skomplikowaną i czasami niezrozumiałą osobowość.
Juziol vel Dimond jest również autorem definicji terminu Dziecko Słońca, (Zobacz) oraz zrobił mi błyszczącego awata.

Temat celowo został założony w dziale, gdzie wypowiadanie się bez dodania fotki lub filmiku z sedesem w roli głównej, jest zabronione.
Zabieg ten został celowo zastosowany, aby nie narażać wrażliwych wyznawców Klozetu na ostrą i nieprzyjemną opinię tzw. przeciwników Kultu Klozetu, nieoficjalnie zwanych Domestosami lub Pochlorynami Sodu.
Regułę tą potwierdza wyjątek w postaci posta autorstwa Freya, znanej również jako Kapłanka Klozetu. Kapłanka wyjaśnia w nim to, co wyjaśnienia potrzebowało. Dziękuję.

Motyw klozetu w architekturze simowej nie jest codziennością.
Wielu budowniczych pragnie odwzorować inspirujące kształty muszli klozetowej.
Udaje się to tylko najlepszym.

Jedną spod kategorii sedesów są tzw. wychodki zewnętrzne.

Jak widzicie jest on malowniczo położony w zupełnym buszu.

W dawnych pogańskich czasach żyły Mendy Klozetowe.xP

Owe gadziny wyginęły przed narodzinami Zeusa i jego zastępów.

Około roku -666, pewna Kapłanka używała sedesa jako wyroczni.

Niektóre źródła naukowe mówią o tzw. dziurze czasowej, przez którą owy klozet się przetransportował w tak odległe czasy.

Lśnienie Klozetowe.
To inaczej objawienie. Zdarza się ono dość rzadko i zazwyczaj po wielokrotnych wysiłkach.

Efektem ubocznym mogą być wybroczyny.

W simowym świecie wiele simów nie może korzystać z toalety. ;(
Do grupy tej zaliczane są simorośliny.
Często to ograniczenie, przyczynia się u nich do całkowitego załamania nerwowego.

Bo inni mogą, a ja nie. ;(

Wszyscy chętni do rozsławienia simowego sedesa proszeni są o dawanie fotek lub też krótkich filmików z owym cudem w roli głównej.
Znani i lubiani artyści architekci również mogą się wykazać, dając tutaj swoje aranżacje, chociażby toalet.
Młodzi pisarze mogą dawać krótkie opowiadanka o przygodach w Klozecie.
Bawcie się razem z nami.
Wasza kolej.
Sławcie imię sedesa.

p.s Czy ktoś podjąłby się zrobienia kolekcji klozetowych awatarów?
Czy są osoby chętne do opracowania dość trudnego słownictwa klozetowego i przytoczenia synonimów. Spotkałam się z wyrazami takimi jak np. sraka, czy nie lepiej mówić stolec?
Warto też byłoby pomyśleć nad opracowywaniem sprawnego systemu rozsyłania próbek kału, do fanatyków Kultu Klozetu. Prawda?

Nieoficjalnie dowiedziałam się też, że lavatory , znany Kapłan Klozetu, również szykuje dla was niespodziankę.

Natomiast Ja pracuję nad krótkim opowiadaniem pt. „ Poczuj mój ból „ :ohmy:

Ostatnio edytowane przez Anastazja : 24.11.2007 - 17:51 Powód: literówki
  Odpowiedź z Cytatem