View Single Post
stare 16.11.2015, 14:54   #21
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

Czwórka szybko się ładuje, w przeciwieństwie do trójki, gdzie nie zawsze chce mi się czekać, by gra się wczytała. Poza tym Simy w czwórce zachowują się bardziej dynamicznie, ale pewne ich zachowania są przejaskrawione. Ogólnie cały styl czwórki opiera się na przejaskrawieniu i komiksowości. Czwórka jest minimalnie trudniejsza niż trójka jeśli chodzi o awansowanie w pracy, zaspokajanie potrzeb Simów, co uważam akurat za plus czwórki. Podoba mi się tryb budowania w czwórce, ładne obiekty, duży wybór ubrań. Obyłoby się bez stanów emocjonalnych, ale całkiem fajne jest to, że Sim ma inne możliwości będąc zainspirowany, a inne będąc np. skupiony. Jednak znowu: zbyt wiele rzeczy podawanych jest wprost, a ja bym wolała mieć radochę z domyślania się, co też Simy myślą. Statystyki Sima są beznadziejne: co mnie obchodzi ile razy Sim wykonał interakcję "podejdź tu", no bez jaj. Ogólnie gra jest nieco przesłodzona w stylu i sposobie rozgrywki, ale w trójce trójki różne uproszczenia też mnie irytują. Moją ulubioną częścią cyklu pozostaje dwójka, a roztrzyganie czy lepsza jest czwórka czy trójka raczej mija się z celem. Do trójki i tak nie mam niektórych dodatków, a jeśli chodzi o czwórkę - gram samą podstawą, więc nie mam kompletnego obrazu.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.