View Single Post
stare 13.09.2016, 13:07   #28
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

Już dawno w simsy nie gram ,ale muszę powiedzieć,że ostatnio włączyłem sobie z ciekawości trójkę ,trochę pograłem by sobie powspominać,potem czwórkę ,w nią grałem może z 5 minut,bo po prostu ta gra jest nudna.
Logika wydawania wydatków przez EA jest zabawna ,dali 2 dodatki na 2 lata ,a wymyślili 8 akcesoriów i 3 pakiety rozrywki,które nudzą się po kilku minutach gry.
Największy mankament tej gry to brak otwartego świata i przez to nawet dodatki tu nie pomogą.W TS3 to było świetne ,że pojechałem sobie autem gdzieś na plażę,a potem do parku by na wieczór wrócić do domu,a tutaj?Jak gram to nie chce mi się w ogóle nigdzie wychodzić,bo co to za przyjemność ,jak sim magicznie znika w otchłań i wyskakuje ładowanie ,to właśnie jest najbardziej żenujące,że gra została okrojona z takiej rzeczy ,a mimo to,ma większe wymagania niż TS3 ,gdzie jest cały świat, a tu jedna parcela ,zamiast udoskonalić otwarty świat, to oni cofają się do czasów TS2.
Panel sima też mnie wnerwia,nastrójniki zniszczone ,zrobione w tym samym kolorze i w tak niewidocznym miejscu,że nie zwracam na nie uwagę ,w TS3 były kolorowe ,duże ,czytelne.
Kolejny mankament to postacie paranormalne w TS4 .Zapowiada się,że to 1 część bez tych postaci ,bo w ostatnim dodatku nie dodali żadnej ,a w jeszcze poprzednim kosmitę,który potrafi jedno wielkie nic i w ogóle nie czułem jakiejkolwiek magi tej postaci,o taki sim z możliwością wskoczenia w strój kosmity.Lenistwo EA jest ogromne,w trójce dali nam dopracowane postacie,wampiry nawet te podstawowe z po zmroku były już super ,a tutaj poszli na całkowitą łatwizne.
Jestem zażenowany lenistwem tej firmy w skrócie ,bo zamiast stworzyć dobrą kontynuację i udoskonalenie trójki,to oni w wielu aspektach cofneli się o 10 lat.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem