View Single Post
stare 04.09.2014, 08:59   #2
kavoweciastko
 
Avatar kavoweciastko
 
Zarejestrowany: 28.05.2014
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 77
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Mi natomiast sie wszystko bardzo podoba. Tak jak wspomnialam w innym watku - dzisiaj jak sie znoeu dorwe do gry to nie odlepie sie od niej do konca dnia. A ze nagrywam z tego serie na yt to bede miec tyle odcinkow na zapas ze chyba starcza mi do konca roku szkolnego
Tak czy siak jestem zadowolona. Owszem..boli fakt braku malych dzieci ale miejmy nadzieje ze je dodadza z jakas aktualizacja. Baseny natomiast sa dla mnie niezbyt wazne w tym momencie. I tak zawsze w innych czesciach simow jak robilam basen to i tak tylko raz korzystala z niego dana rodzina. Takze nie odczuwam wielce tego braki. Grafika mi sie podoba. Wszystko mi sie podoba. Tyle bylo narzekania od niektorych ze gadaja o tych emocjach ale jakby nie bylo to jest to spora zmiana i rewolucja w the sims. Nigdy nie bylo to az tak wazne. Tak samo jak rewolucja jest dla mnie to ze w cas nie musimy przesuwac miliona suwaczkow. Tryb budowanoa tez super. Jedynie do tych malych dzieci moge sie przuczepic.
Przy okazji jesli moge o to prosic tutaj - czy moglibyscie zrobic nowe dzialy odnosnie the sims 4? Tak zeby to wygladalo jak prz innych seriach. Gra zostala wydana na nasze polskie polki sklepowe wiec trzeba juz chyba isc krok do przodu
kavoweciastko jest offline   Odpowiedź z Cytatem