View Single Post
stare 13.09.2013, 14:20   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Cytat:
Hej
Cześć Dżon Witamy na starych śmieciach
Wgl widząc, że FS o takim chwytliwym, uroczym tytule jest Twoje, wybuchnęłam śmiechem xDD A wcześniej krzyknęłam chyba "No nieeeeeeeeeeee!!!"
Cytat:
mężczyzna za kierownicą obserwował piękną pasażerkę w wstecznym lusterku.
Ale we wstecznym lusterku ma być widać drogę za pojazdem, a nie pasażerki Jakim cudem on zdał na prawko?! xD
Cytat:
Wtuliła się w swój płaszcz i mimo, iż bezlitosny wiatr wciąż rozwiewał jej kosmyki włosów
A cóż tam najlepszego wyprawia ten przecinek?
Cytat:
stawiać czoło przeciwnością
Ohohoho!
Cytat:
i martwić się o rozstępy
No co? W pewnym wieku staje się to zmartwieniem każdej kobiety..
Cytat:
Gdy brunetka oddaliła się kilkaset metrów, taksówkarz odpalił samochód.
A miało być tak pięknie! Po kim jak po kim, ale po Tobie oczekuję bezbłędności! Tyle tego napisałeś, że znasz się na rzeczy i mógłbyś tutaj czarować
Cale forum uwielbia Twoją twórczość i nie ma się co dziwić, bo ja się z nimi zgadzam! Od zawsze lubiłam Twoje FS, uważałam je za jedne z lepszych na tym forum i martwiłam się, bo były poważną konkurencją dla moich opowiastek.
Trochę czasu minęło, ale niewiele się pod tym względem zmieniło
Tekst świetny, długość odpowiednia, zdjęcia cieszą oczy (poza tym ostatnim, bo przesadziłeś z nasyceniem ), zapowiada się interesująco
Brzmi fajnie, ale szkoda, że zakończy się jak zawsze - niedługo zaczynamy rok akademicki i nie będzie czasu na pisanie. Ja swoje FS i tak czy siak zakończę, bo ja to ja, ale z Twojego powodu to serio jest mi przykro ;( W głowie genialne pomysły, ale nigdy do końca niezrealizowane
No ale dobra, chciałeś się wyżyć, to się wyżywaj. Będę się starała lojalnie Cię wspierać komentarzami mimo wszystko
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem