View Single Post
stare 02.05.2010, 14:03   #1
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Francuskie dziecko...

Jest to mój pierwszy temat na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Ale przejdźmy do rzeczy: Moja siostra ma niebieską simkę Azure Kivinari, która ma na dodatek paski i żółte oczy (ściągnięte z internetu). Azure dużo podróżowała, a niedawno z nudów moja siostra "przygarnęła" jej małe ciemnoskóre dziecko (takie małe, uczące się dopiero chodzić i mówić). Z ciekawości zajrzała do drzewa genealogicznego swojej simki, by sprawdzić, czy ten maluch tam jest. No i dziecko w drzewie było, ale nie jedno... Był tam również Theophile Kivinari, szkolne dziecko, również niebieskie, również z niebieskimi włosami. Pasków jednak nie miał, i oczy miał inne. Tyle, że ten maluch był dzieckiem Azure i jakiegoś francuza w berecie, który sam był staruchem, ale jego rodzice byli dorosłymi. Moja siostra tego facia nie znała, a co dopiero Theophile'a. Pojechała więc do Francji (bez adoptowanego chłopczyka) i chciała rozwiązać sprawę "niby jej, a jednak nie jej" dziecka. Za pomocą kodów przyłączyła malca do rodziny, wróciła do domu i go odłączyła. Theophile stał się nastolatkiem i wprowadził się do jakiejś rodziny w Sunset Valley. Co dziwniejsze, moja siostra przyszła Azure do niego i zauważyła, że chłopak ma niebieski ogień w kominku i niebiesko-żółty pokój. Niebieska pościel, niebieska lampa, niebieski stoliczek... No i teraz (adoptowany już od pewnego czasu również jest nastolatkiem) moja siostra zajrzała do drzewa genealogicznego. Azure nie ma już jednak ani Theophile'a w rodzinie, ani jego ojca. Jest w drzewie tylko adoptowany nastolatek. Za to sam Theophile ma Azure w rodzinie.

No i co z tym francuskim dzieckiem, Theophilem? Tym bardziej, że simki nie mogą za granicą zachodzić w ciążę. Od razu mówię, że mam oryginalną wersję gry i mało dodatków z internetu (chyba, że chodzi o te ze Store).

Ostatnio edytowane przez Björk : 29.11.2010 - 06:27
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.