View Single Post
stare 26.07.2014, 17:18   #26
asimka97
 
Avatar asimka97
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Fajnie usuwać post bez ostrzeżenia tylko dlatego bo powstał jeden ogólny? Całe szczęście, że zrobiłam kopię tego co napisałam. Może chociaż tu ktoś pomoże...

Wczoraj po zainstalowaniu od razu przeniosłam moje foldery z poprzedniej gry do folderu w Moich Dokumentach. Po odpaleniu gry wszystkie zapisy i CC działały więc byłam pełna szczęścia, jednak nie działało coś co może zrujnować moją "karierę" simowego reżysera (to jest jeszcze ktoś kto się w to bawi? :o), bowiem żadne pliki z folderu Cameras nie chcą współpracować. Postanowiłam zaryzykować i podczas uruchomionej gry usunęłam folder Cameras. Nic się nie stało. Spróbowałam z folderem Cofing. Również nic... Po wyłączeniu gry usunęłam cały folder The sims 2 ultimate Collections (zabezpieczając mój folder z zapisami) żeby przy uruchomieniu powstał nowy. Faktycznie utworzyły się wszystkie foldery, jednak pliki cameras nadal nie reagują... Mam podejrzenie iż folder Cameras może zwyczajnie nie współgrać z grą. Jakby był jeszcze jakiś inny którym posługuje się gra. Po wyszukaniu takowego folderu w folderze instalacyjnym (który jest nieźle pokręcony jak na mój gust), znalazło ich... tyle ile jest dodatków. W każdym były te pliki które znamy z naszego normalnego folderu z Moich Dokumentach. Mogłabym sprawdzić czy zmieniając parametry FirstPersonCamera w każdym z tych folderów coś by się zmieniło jednak uważam, że to idiotyczne i twórcy raczej nie utrudnili tak bardzo nam modyfikację tych plików.
Może istnieje jeszcze jakiś folder z tymi plikami lub jest inny sposób na cameras? Czy ktoś z was orientuje się w tej sytuacji? Może nie jestem jedyną? Z tego co widzę były głównie wątki dotyczące folderu Downloads i Neighborhoods, czyli w sumie sąsiadów naszego Cameras... Myślicie, że da radę rozwiązać ten problem? Czy może zwrócić się z tym do samego źródła? Liczę na każdą odpowiedź.

PS. Mam Windows 8.1

Ostatnio edytowane przez asimka97 : 26.07.2014 - 17:36
asimka97 jest offline   Odpowiedź z Cytatem