View Single Post
stare 06.04.2017, 10:51   #627
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 215
Reputacja: 54
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum?

To jest kwestia tego jak liczne są grupy, kto je prowadzi i kto jest uczestnikiem. Pamiętam początki grupy "Gorseciary" - PEŁNO informacji, artykułów, ciekawostek, wzajemnego edukowania się w temacie, człowiek ani nie wiedział kiedy to wszystko przeczytać. Z czasem grupę zaczynały opanowywać typowe Karyny typu "hej, chcę sexi gorsecik tak do 50 zł max, doradźcie!" i zachwycające się plastikowymi tubami (w pierwotnym założeniu grupy właśnie takich tworów gorsetopodobnych zamierzałyśmy unikać jak się da i edukować innych ludzi dlaczego są złe), a na uwagę czemu to nie jest gorset najczęściej reagowały wrzaskiem "ALE NIE KAŻDY MUSI LUBIĆ MOCNE I TAKIE KARYKATURALNE MODELOWANIE!!!". W rezultacie dużo osób ogarniętych w temacie opuściło grupę, co mocno odbiło się na jej wartości edukacyjnej. Obecnie grupa "Gorseciary" liczy sobie blisko 9 tysięcy członków i jest praktycznie martwa. Jedyne posty jakie się przewijają to sprzedażowe, albo jakieś nieliczne zdjęcia z sesji fotograficznych.

Ja mam pod sobą grupę lalkową (Monster High i Ever After High). Adminki są dwie (łącznie ze mną), członków mamy 334, chociaż tych aktywnych jest znacznie mniej, średnia wieku jest dość niska, ale oceniam naszą grupę dość dobrze. Nie ma spin, nie ma skakania sobie do oczu (jedną panią szczególnie musiałam z tego powodu utemperować, ale cierpi na typowy syndrom osoby dorosłej z gatunku "JAK JA NIENAWIDZĘ DZIECI"). Atak Karyn nam nie grozi, bo po prostu nie ta tematyka, Grażyn biznesu też u nas nie zauważyłam.

na SW rzadko się udzielam z kilku powodów: pracuję na etacie, usiłuję dokończyć studia, a z gier obecnie mam fazę na Arcanum, nie pamiętam, kiedy ostatni raz grałam w The Sims. Ale na pewno faza na Arcanum mi przejdzie i wróci na simy, wtedy bardzo chętnie coś nowego stworzę

moje wrażenie ogólnie jest takie, że jakby nas wszystkich aktywnych stąd i z SW pozbierać do kupy to w takim pubie w średnim mieście na pewno bylibyśmy tłumem ludzi. Na tle forum, które istnieje 15 lat, ma pierdylion kategorii, tematów, postów i zarejestrowanych użytkowników to na pewno wypadamy blado z taką frekwencją. Dlatego też SW wydaje mi się forum dużo bardziej aktywnym niż to.
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem