View Single Post
stare 24.01.2015, 11:41   #1
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje

Dziwi mnie, że dopiero teraz o tym pomyślałem. xD Ale przydałby się oddzielny temat, żeby można było omawiać wszelkie sprawy związane z nowym skinem forum. Jeżeli macie jakieś problemy z nowym skinem, np. brakuje jakiś ikonek albo coś źle się wyświetla - piszcie tutaj. Do tego jeśli macie jakieś propozycje co zmienić, poprawić to też piszcie tutaj.

Skin Sims Modern jest autorstwa naszego community, buttony i ikony to zlepek domyślnych z vbulletin, M2-Stil i vBSkins.com i moje własne przeróbki. Kryształki w logo są autorstwa Meryam, kontrowersyjnej kaczuszki i Charionette. Grafika logo autorstwa kontrowersyjnej kaczuszki. Kryształki w tematach są autorstwa kontrowersyjnej kaczuszki.

Ikony zostają wprowadzone okres jednego miesiąca, jeśli nie będzie problemow - zostają, jeśli będą, przywrócę poprzednie.

Odnośnie ikon przycisków z serii "edytuj post", osobiście nie jestem do końca z nich zadowolony, więc jeśli ktoś chce, to może zarzucić własnymi propozycjami ich zmiany. Poniżej wstawiam link do paczki, w której znajdują się obecne buttony.
https://app.box.com/s/av25ma3y36aj43vceqtd13tu32wgwkvx

A teraz - wypowiadajcie się, co zmienić, co poprawić, co zostawić, etc.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 08.03.2015 - 13:30
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.