Temat: Zniszczona
View Single Post
stare 22.01.2014, 18:35   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zniszczona

Cytat:
Zamiast tego ból i cierpienie powoli pożerał mnie od środka
Pożerały.
Cytat:
musiałam opuścić przyjaźny dom sióstr zakonnych
Przyjazny.
Cytat:
bo moją jedyną przyjaciółkę Sarę
Hahaha, główna bohaterka moich FS też w dzieciństwie miała najlepszą przyjaciołkę Sarę i też została zaadoptowana!
Cytat:
i wyjechali z nią ze Stanów i słuch po nich zaginął.
Cytat:
oraz Eric - stojący w ognistych płomieniach
Ja i moje koleżanki z mieszkania dziękujemy za rozbawienie nas ognistymi płomieniami
Cytat:
- Na tym, że po przyjeździe do Bridgeport oczekuję twojej osoby w moim gabinecie, gdyż mam do pani ważną sprawę -
Albo formalnie albo nie, zdecyduj się ;]
Cytat:
zwykle, gdy ktoś mówił mi, że ma do mnie sprawę, oznaczało to jakieś nieprzyjemne obowiązki.
Cytat:
rzuciłam z rezygnacją, po czym, nie czekając na odpowiedź - przerwałam połączenie
Albo przecinek albo myślnik.
Cytat:
Po chwili mknęłam już po drodze, a wszystkie kształty i kolory zlewały się w jedną, wielką plamę.
To ciekawe, ile musiała mieć na liczniku...

Bardzo chciałam napisać coś od siebie w komentarzu, ale odniosę się wpierw do posta wyżej.
Cytat:
Napisał Mika
Tekst przeciętny, typu cały świat się na mnie uwziął, zmarli mi bliscy, deprecha forever.
I tak samo ja mogłabym podsumować to, co wczoraj przeczytałam.
Na nieszczęście Twoje i innych początkujących pisarzy opowiadania, w których białe jest aż nazbyt białe i czarne zbyt czarne (nie ma przejść, "szarości") przestały mi się podobać. Wydaje mi się, że jedną nieszablonową postacią jest tutaj Eric, ale z drugiej strony, skoro kochał pannę Hateway, to dlaczego popełnił samobójstwo? I tu też mogłabym się przyczepić, bo według mojego wyobrażenia śmierć w płomieniach wygląda inaczej.
Silenie się na górnolotny, książkowy styl również od razu rzuciło mi się w oczy.
Zdjęcia OK.

Bez oceny liczbowej. Zobaczymy, jak się rozwinie akcja.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem