View Single Post
stare 11.07.2009, 02:44   #195
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Powspominajmy ;D

Cytat:
Napisał Nadine Zobacz post
nymph, to nie był horror o nastolatkach, które chyba przyjechały na wycieczkę szkolną do jakiegoś nawiedzonego domu i jakies zmasakrowane dzieci tam straszyły?
[właśnie nie pamiętam tytułu ani nic, ale pamiętam, że całe forum się tym jarało ;>]
Matko właśnie ostatnio tak sobie myślałam o fs, które widziałam, i sobie to przypomniałam *_* Pamiętam jedno zdjęcie z tego właśnie chyba, jak te dzieci miały taką twarz od lawy aaahaah
Coś też czytałam Viggo chyba, pamiętam jak się zachwycałam Pokojówką i La Prostituto, później na sw, cośtam, Miłość, gniew, nienawiść, krew, Balcony Revolution... Później jeszcze było parę tych gorszych, jedno mam zacytowane w sygnaturze (ktoś pamięta "Ty śmieciu o kolorze sikowym"? albo kolesia na wózku, który ukradł dom xd to już nie są stare czasy, tylko ja już nie odróżniam ts od sw).
Zarejestrowałam się, jak się zbliżał koniec któregoś ESM, drugiego albo trzeciego, w każdym razie byłam w Błękitnym Królestwie, pamiętam to, omg *_*
Ale i tak jestem jakaś taka strasznie nowa xP

edit:
joł chcę zdjęciaaaa
to jest przegenialne
to też
W ogóle jeszcze parę znalazłam, jak Snow White na przykład, jednak kilka czytałam się okazuje xd

Ostatnio edytowane przez Ametyzd : 11.07.2009 - 03:11
  Odpowiedź z Cytatem