View Single Post
stare 20.12.2009, 08:58   #1
Emallie
 
Avatar Emallie
 
Zarejestrowany: 07.09.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Grin Troszkę o robieniu grobowców.

To krótki poradnik jak robić pułapki/grobowce. Napiszę tu o tych rzeczach o których sama wiem .
Napisze tu o trzech rzeczach gdyż więcej nie pamiętam ,
a napisać nie moge bo nie mam dostępu do gry. Jeśli ktoś wie więcej można pisaćPoszperało się troche w necie troche samym i BA
Żeby zrobić grobowiec trzeba napisać dwa kody testingcheatsenabled true i buydebug on


Jak zrobić zaciemnione pomieszczenie?

Umieszczamy obiekt o nazwie "Oznaczenie grobowca" w danym pokoju.

Jak zrobić by schody pojawiły się po nastąpieniu na przełącznik?

Klikamy na schody SHIFT+CTRL ( to będzie ciągle potrzebne) i wybieramy opcje "ukryj schody"
Następnie znów na schody i opcje"dodaj możliwoś zachowań aktywowanych" ( nie pamiętam do końca nazwy)
Klikamy na przełacznik i wybieramy "połąż włączniki" i "ukryty przełącznik"
Na koniec na schody i wybieramy opcje "połącz zachowaniem aktywnym" i "ujawnij"

Jak zrobić by drzwi się odblokowały po nastąpieniu na przełącznik?

Klikamy na drzwi i wybieramy opcje "Zablokuj" a potem"dodaj możliwość dołączania włączników i zachowań aktywowanych"
Następnie naciskamy na przełącznik i opcje "połącz włączniki" i "wejdż"
potem znów na drzwi i opcje "Połącz z zachowaniem aktywowanym" i"odblokuj"

Jak zrobić by pułapka się aktywowała?

Klikamy na przełacznik i wybieramy opcje "Połącz włączniki" i "wejdż"Następnie na pułapkę i opcje
"połacz z zachowaniem aktywowanym" i "odpala raz". Następnie znów na pułapkę i wybieramy opcje "ustal stan pułapki"
i "uzbrojona i widoczna" następnie "ustal stan pułapki" i "np. Ogień" (strzałki oznaczają że sim zasypia)

Mam nadzieje żę pomogłam A ztego co pamiętam to tunel w studni robi się (chyba) ze nazywamy studnie (dwie) i
bierzemy ustal tunel komunikacyjny czy cóś i piszemy nazwę drugiej studni
A jeśli chcecie żeby w skrzynce były skarby klikacie na nią i wybieracie
CTRL+SHIFT i wszystko można zrobić.
Emallie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.