View Single Post
stare 01.02.2013, 22:29   #18
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Cytat:
Tamtego wieczoru[,] jej myśli błądziły gdzieś pomiędzy nim, a ostatnią walką jaką stoczyła.
Pierwszego przecinka nie powinno być.
Stoczoną walką będzie lepiej.

Cytat:
Wszystko co siedziało jej w głowie, mieszało się czasami[,] jak w umyśle szaleńca.
Przecinek jak wyżej.
"...czasami mieszało się jak...", chociaż nie wiem czy "czasem" nie brzmiałoby lepiej.

Cytat:
Wszystko co siedziało jej w głowie, mieszało się czasami, jak w umyśle szaleńca. Nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłaby go kochać, uczucie nie wchodziło tutaj w grę. Nie takie uczucie. Nie mogła darzyć miłością kogoś, kto stał po przeciwnej stronie… Po stronie zła.
Matka nie wybaczyłaby jej tego nigdy. Zresztą jak księżniczka Edeni mogłaby się związać z kimś, kto próbował zabić jej najbliższych? Coś takiego nigdy nie mogło mieć miejsca.
[quote]Położyła wachlarze na dywanie i rozpuściła włosy[[,]] które w jednej chwili, rozsypały się po ramionach.[quote]
Zbędny

Cytat:
Lubiła swoje treningi mimo wszystko, gdyż dzięki nim zdobywała doświadczenie i [mogła się odstresować] po ciężkim dniu.
O jeny!
"mimo wszystko" na przód.
"Mogła odstresować się"

Cytat:
Wstała i z lekkim grymasem bólu na twarzy ruszyła, by zaczerpnąć świeżego powietrza.
Na zewnątrz było ciepło i przyjemnie. Oparła dłonie na murze i porozglądała się dookoła.
Uwielbiała patrzeć na zachodzące słońce i piękną krainę, którą kiedyś, będzie dane jej rządzić.
Przecinek po "kiedyś" zbędny.

Od "A" nie zaczyna się zdania, więc radzę przecinek wstawić zamiast kropki.


Dawno nic twojego nie czytałam, już prawie zapomniałam jak piszesz
Póki co nie bardzo jest o czym pisać, gdyż prolog jest mini mini, ale chętnie dowiem się kim jest ów zły facet, no i ciekawa jestem jaka gra kryje się za zdjęciami!

Ładne włosy na drugiej focie Czekam na next.
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem