View Single Post
stare 15.09.2014, 22:19   #48
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Piękna i Bestia

Tylko jeden komentarz? No ale w sumie, jeśli wszyscy mają taką prędkość przy pisaniu odpowiedzi jak ja, to wcale się nie dziwię.

A skoro o tym mowa, kiedy ja ci obiecałem ten komentarz? Miesiąc temu? Dwa miesiące temu? No to dzisiaj udowadniam, że nie jestem niesłowny, tylko trochę powolny, zapominalski no i oczywiście leniwy!
Zajrzałem tutaj sam nie wiem jakim cudem, bowiem mam wrażenie, że miałem wejść na forum związanym z moddingiem Tomb Raidera. Widać moja wrodzona niechęć do tworzenia moich projektów doprowadziła do tego, że bezwiednie wszedłem na forum the sims i zajrzałem do tak często niegdyś odwiedzanego przeze mnie działu. No ale nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre, bo w końcu udało mi się przeczytać ostatni odcinek twojego fotostory!

Odcinek króciutki, aż się zdziwiłem. Mimo to rozumiem cię doskonale, mnie też kusi by pisać coraz krótsze odcinki swojego fotostory(chociaż w obecnej sytuacji pisanie to za dużo powiedziane).
Zauważyłem, że stosunkowo często dajesz niektóre słowa w cudzysłowiu. Pewnie chciałaś dzięki temu nadać bardziej lekki ton opisom, ale w rzeczywistości tracą wtedy na płynności, jakbyś się wahała. Poza tym jednak wszystko jest bez zarzutu.

Odnośnie samej akcji, faktycznie niewiele się stało, ale można to zrozumieć zważywszy na to, że to wciąż dopiero początek. Ciekawe jest to, jak bardzo zdesperowany musiał być szef, skoro chciał ot tak z miejsca ją zatrudnić jako wokalistkę.

Mała uwaga:
Cytat:
nagle jego ręce zawisły bez ruchu w powietrzu, co spowodowało nagłe urwanie się melodii
nagle, nagłe. Poza tym to taka trochę oczywistość, nie?

Oczywiście bardzo mi się podobało i czekam na następny odcinek.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem