View Single Post
stare 23.05.2011, 13:22   #74
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze pierwsze rodzinki

Witam wszystkich Simomaniaków! Dzisiaj dostałam grę The Sims 2 oraz dodatek Cztery Pory Roku.Dużo słyszałam i czytałam o tej serii i już od dawna chciałam ją mieć.Na razie nie zainstalowałam Czterech Pór Roku,próbuję ogarnąć podstawkę.Stworzyłam rodzinę Lichoń:Judytę i jej syna-Jana,rodzinę z problemami...Na początku nie mieli nic do jedzenia,bo Judyta nie chciała uczyć się gotować,a ja nie wpadłam na to,że jedzenie można zamówić przez telefon,synek nie chodził do szkoły,zajmował się tępieniem karaluchów,spali na zewnątrz bo zapomniałam kupić im łóżek a potem zabrakło mi funduszy.W końcu Judyta i Jan złapali przeziębienie.Co prawda wyzdrowieli,ale Judyta
i tak się przekręciła.Jan specjalnie się nie przejął,przyprowadził ze szkoły kolegę i zaczął oglądać telewizję.Nie zrobiłam tego wszystkiego specjalnie,ale przynajmiej było zabawnie.Może mi ktoś powiedzieć czy mam zajmować się nie tylko stworzoną przeze mnie rodziną ale też rodzinami zamieszkującymi już od dawna daną okolicę np.rodziną Ćwir czy Hak? Co jeszcze powinnam wiedzieć jako początkująca graczka? I co zrobić z małym Janem który został sam jak palec? Myślę,że na tym forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy o Simsach. ;-)
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem