View Single Post
stare 27.03.2006, 19:10   #20
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad 2
Ja mam pare pytan, narazie mam jeden sklep Wieczne Dziecko i sprzedaje tam wszystkiego rodzaju zabawki tworzone i czasem jakas rzeszba misia czy pluszak i roboty, przynosza duze zyski jak tam jestem i mam pare pytan w sprawie do prowadzenia biznesu przez kierownika:
1 Kogo nazlezy zatrudnic by biznes szedl w dobrym kierunku? Kasjera, sprzedawce Kierownika chyba obowiazkowo, kogo zatrudnic by robil zabawki i inny pracownik magazynier je uzupelnial? Da sie tak zrobic by podczas ich pracy zabawkarz je robil i magazynier je uzupelnial? TO chyba takie jedno pytanie ktore mnie najbardziej dreczy. Jak juz sie dowiem to zakupie inne biznesy i zrobie tak jak zostalo napisane.(Jezeli nie mozna zrobic tak by zabawkarz produkowal je a magazynier uzupelnial to nie bedxzie wielkiego problemu jak sobie podjade co pare dni i uzupelnie ale chodzi mi o to czy moga uzupelniac pod nie obecnosc czy nie)
Oczywiscie ze moga! Od czego sa rangi Zabawkarza i Magazyniera? U mnie normalnie zabawkarz zauwa przy warsztacie, magazynier uzupelnia, sprzedawca sprzedaje i oczywiscie kasjer przyjmuje zaplate. Problem mam tylko z kierownikiem Ten nie chce przynosic dochodu
  Odpowiedź z Cytatem