View Single Post
stare 06.03.2013, 21:31   #5
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

Czyzby pierwszy blad? Ja mieszkam w akademiku i simowie sie myja, moz enie kazdy codziennie, ale po treningu jak sie pojawia ten zielony smrodek kolo nich to sie myja Niektorzy tez jak sie obudza.
Jeszcze nikt o tym nie napisal i chcialam wspomniec o roznych grupach spolecznych na studiach. Jest grupa kujonow, wazniakow, buntownikow i artystow chyba? Choc nie jestem pewna.
Zeby dostac sie do ktorejs z tych grup trzeba sie zaprzyjaznic z kilkoma jej czlonkami oraz wykonyac rozne czynnosci przypisane do danej grupy, np. gra w sok-ponga moze pomoc w dolaczeniu do grupy wazniakow.
Bardzo mi sie to podoba i bardzo ciekawe to jest, co wiecej nie wydaje mi sie zeby osiagniecie maximum poziomu bylo latwe.
W ogole wydaje mi sie, ze w Studenckim Zyciu zostal troche podniesiony poziom trudnosci, o ile mozna to tak nazwac.
Kiedy studiujemy to pojawia sie jeden pasek mowiacy o postepach w nauce, cos jak pasek profesji. Myslalam, ze jak mamy 'wolne' w kampusie to pasek stoi, ale jednak on powoli systematycznie spada, wiec nawet w trakcie wolnego trzeba sie codziennie choc troszke pouczyc.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem