View Single Post
stare 15.09.2013, 12:41   #13
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Z wiekiem to akurat trafiłeś Ona nie jest już taka młoda Co do kontrastu to jest to celowe - ona z tych wyższych sfera, ładna, jasna buzia On - ciemna, pomarszczona, niewyraźna i zarobiona twarzucha A co do delikatności - jakbyś się zakochał w 80-letniej babci do dla Ciebie jej twarz też byłaby delikatna
A no to w takim razie nie mam uwag. Po prostu z opisu wydało mi się, że kobieta jest młoda, a że zdjęcia z TS3 to automatycznie uznałem, że pewnie tylko jakiś bug/styl graficzny gry.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Nie traktujcie tego zbyt poważnie. To porównanie właśnie miało podpadać pod dość nielogiczne i przesadzone Widocznie - jeszcze za mało
A, no to już rozumiem. Może dobrze by było podpiąć to pod wrażenia bohaterki? Wtedy sprzeczność porównań jest w pełni uzasadniona.


Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
No nie wiem, ale chyba każdy normalny człowiek z jakimś minimum percepcji przestrzeni jest w stanie stwierdzić ile to jest kilkaset metrów
Ja tam się czepiam tylko ze względów estetycznych.

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
A to już zależy jak ktoś pojmuje termin FOTOstory Ale w sumie to mi na rękę - mniej zdjęć, mniej roboty

Edit: Stwierdziłem, że muszę to jednak Wam napisać FS planuję zrobić w takim stylu, że odcinki będą krótkie, wypuszczane seriami dzień po dniu. Nie wiem na ile mi to wyjdzie , mam już napisane xx odcinków - uznałbym to za pierwszą serię i jeżeli by się podobało, to można by pomyśleć co dalej
No to jest ciekawy pomysł, ale moim zdaniem ilość tekstu na odcinek jest stanowczo za mała! Przeczytałem drugi odcinek i chociaż dużo rzeczy się dowiedziałem, wszystko stało się tak szybko i zwięźle, że nie zdążyłem się zagłębić w klimat FS. Obecnie długość jednego odcinka pasuje bardziej do prologu. Skoro masz już napisane x odcinków, może sklej po dwa w jedno, żeby tekstu było po prostu więcej? Nie wiem jak inni, ale osobiście wolę, gdy odcinki pojawiają się rzadziej, ale są odpowiedniej długości, niż gdy często, ale jako zajawka tego, czym mogłoby być.

Czekam na następny odcinek, ale proszę, więcej tekstu!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem