View Single Post
stare 15.09.2013, 15:26   #18
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra o Miłość

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Ale pod jakim względem nużące?
Krótkie, ale monotonne. Wyczerpujące przez swą jednostajność, ponieważ opisuje jedno wydarzenie.

Cytat:
Faktycznie, masz rację, jak na sam początek trochę zbyt chaotycznie. Ale nie chciałem marnować czasu czytelnika, no to od razu przeszedłem do rzeczy i za jednym razem załatwiłem dwóch bohaterów
W pisaniu nie ma czegoś takiego jak marnowanie czasu czytelnika. A właściwie... może inaczej. Musisz tak napisać swoją powieść, żeby czytelnik chciał ten czas zmarnować akurat na twoim opowiadaniu. I nie tylko zadowalając się pustą fabułą, ale również pełnowymiarowymi opisami, bez których fabuła zostaje goła i za szybko płynie.

Cytat:
Wiem, są oszczędne. I to bardzo. Ale takie miałby byc. Nie chodzi o to, że nie umiem skonstruować normalnego, opisowego akapitu, tylko najzwyczajniej nie miało tutaj takich być. Jest napisane wszystko co potrzebne do ogarnięcia fabuły i nic poza tym.
Wybacz, jeśli to był cel zamierzony, tym bardziej działa to na niekorzyść. Wspomniałam wcześniej - goła fabuła nieodziana w powalające opisy jest niczym. Czytałeś kiedyś książkę, która składała się tylko z opisów czynności i dialogów? Bo ja nie. Zresztą nie chodzi tylko o ogarnięcie fabuły, ale o rozkoszowanie się słowem.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem