View Single Post
stare 18.07.2011, 13:17   #25
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przywrócenie więzi siostrzanych

Mam taki problem. Kiedyś kiedyś miałam rodzinkę w Miłowie ale stwierdziłam że tam się wszystkie moje rodzinki przyszłe nie pomieszczą (wielopokoleniowe rodziny ) i przeniosłam ich do swojego otoczenia (poprzez spakowanie domu z rodzinką do katalogu i wstawienie go już w nowym otoczeniu) zdając sobie sprawę że straci kontakty z sąsiadami (kij z nimi). Dopiero teraz przeglądając drzewo genealogiczne jednego dziecka tej rodzinki przypomniałam sobie o tym że w Miłowie została córka z tej rodzinki - tyle że na studiach. Od razu wróciłam do niej, skończyłam studia, przeniosłam do nowego otoczenia, więzy rodzinne się oczywiście zerwały (co dziwne w drzewie genealogicznym wszystko było prawie ok ) więc pomyślałam o inseminatorze. Zaprosiłam całą rodzinę do niej, połączyłam rodziców z nią, wszystko ok ale problem pojawił się gdy chciałam połączyć ją z siostrami i braćmi. W inseminatorze (edytor drzewa genealogicznego) nie ma takiej opcji : |
Więc takie jest moje pytanie, jak sprawić żeby połączyć simów więzią rodzeństwa? I najlepiej omijając korzystanie z simpe (podejrzewam że taka odpowiedź się pojawi ) a jeżeli nie ma innej opcji to prosiłabym o dokładne wytłumaczenie bo boję się czegoś tam poknocić a znając siebie jest to całkiem prawdopodobne
Z góry dzięki : ))
  Odpowiedź z Cytatem