View Single Post
stare 06.07.2011, 18:48   #2
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Mogę się wypowiedzieć tylko na temat PMSW ponieważ tylko w nim biorę udział, moim zdaniem należy zmienić trochę regulamin. Myślę że przydał by sie ktoś kto naprawdę by się tym konkursem zainteresował. Kogoś kto zrobi porządna bryłę do zagospodarowania no bo błagam, w tym roku dupny domek z Sunset Valley, w tamtym roku (?) kwadrat podzielony na równe 4 części.
Konkurs do The Sims 1 - bardzo dobry pomysł, tym bardziej że pierwsza część gry jest traktowana trochę po macoszemu na naszym forum. Jestem ciekawy tylko czy będą osoby chętne aby wziąć w nim udział.
Konkurs dla kreatorów - A na czym taki konkurs miałby polegać, z tego co wiem to tylko ilona tworzy jakieś obiekty do the sims 3.
Konkurs graficzny - a na czym taki konkurs miałby polegać ?
Przywróciłbym konkursy : "Zostań Fotografem" oraz "Droga do oświecenia" ponieważ frekwencja w tych konkursach jest chyba największa.
Co do działu Downloads, jest to dobry pomysł, rangi zawsze zachęcały i będą zachęcać, trzeba by tylko napisać kilka dobrych poradników jak tworzyć coś w grze, bo niektóre osoby chcą, a nie wiedzą jak :> No ale to tylko moje zdanie
WŁAŚNIE LUDZIE, RUSZCIE TYŁKI, NIECH TO FORUM WRESZCIE SIE RUSZY, BO MODZI I ADMINI ROBIA CO MOGA ZEBY WRESZCIE ODZYSKAĆ PEŁNE MOŻLIWOŚCI A TU TAKI ZASTÓJ, JUZ MI DO PMSW SIE ZGŁASZAĆ >D
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 06.07.2011 - 18:58
αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem