View Single Post
stare 06.10.2014, 13:16   #8
Lenna
 
Avatar Lenna
 
Zarejestrowany: 14.12.2013
Skąd: SimCity
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kopia zapasowa gry - folder EA Games/reset otoczeń

A ja mam pytanie, czy jak wywalę np. na pulpit mój folder Miłowa (nazwijmy to folder 1) i zresetuję je sobie, tak jak jest napisane, wchodząc w folder instalacji gry: Program Files/EA Games/The Sims 2/TSData/Res/UserData/Neighborhoods, kopiująć folder N001 i wklejając do Neighborhoods z Moich dokumentów (czyli mam folder 2), sobie pogram a potem chcę wrócić do starej wersji Miłowa (folder 1), to czy mogę wywalić tę nową wersję "zresetowaną" (folder 2) na pulpit (no ok nie na pulpit bo tam będzie już folder 1) czy gdzieś i wkleić z powrotem tą poprzednią (folder 1)? xD Albo mieć dwie wersje Miłowa w grze na raz? xD (pytam z ciekawości) Albo czy jak mam swoje otoczenia teraz a mam gdzieś zapisane otoczenie sprzed reinstalki gry to czy mogę je "dokleić" do obecnego folderu Neighborhoods? xD Czy od takiej zabawy folderami nic się nie stanie? Bo każde otoczenie ma swój kod, N004 N005 itd. i jak teraz mam już otoczenia do np. N006 na ocecnym folderze, a mam zapisane otoczenie sprzed reinstalki o kodzie np. N006 i chcę je dokleić to może być problem... Tak samo jak Miłowa mają oba N001... Czy w takim razie trzeba zmienić te cyferki? xD
Mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi xD
__________________
Lenna jest offline   Odpowiedź z Cytatem