Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2007, 15:40   #1
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przeklęte Życzenie

Hejka!Napewno znacie mnie z opowiadania Smak Sławy.Więc chciałabym prosić jakiegoś moderatora, aby zamknął tamten temat.Tamto opowiadanie było nudne i denne.Ale teraz napisałam lepsze fs.Odcinki narazie mam napisane do szóstego.Dobra najpierw przedstawienie postaci.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Lara Weller

Hej!Jestem Lara Weller.Mam siedemnaście lat i mieszkam w bogatej rodzinie w Nowym Yorku.Mam mame Jane i ojca Jamesa.Mam również psa Lune.Bardzo lubie się z nią bawić.Co jeszcze lubie?Hmm...a tak!Gadać na gg i tańczyć.Jak każda nastolatka mam przyjaciółki.Rihanne, Beyonce i Ashley.Mam pewien sekret, ale mam nadzieje, że się nie wygadacie.Podoba mi się chłopak o imieniu Richie.


To jest moja mama Jane.Jest najsłynniejszą malarką w całej Ameryce!Swoje obrazy sprzedaje za duże pieniądze.

A to mój tata James.Jest biznesmenem i ma własną firmę JCN.Też zarabia mnóstwo kasy.

No i wreszcie moja ukochana suczka Luna.Cóż więcej o niej powiedzieć?Praktycznie to nic oprócz tego, że jest psem rasowym, ale zapomniałam jak się nazywa ta rasa.

To jest moja psiapsiółka Rihanna.Bardzo lubi śpiewać i chodzić na zakupy.

A to druga moja psiapsióła Ashley.Ona natomiast lubi tańczyć i malować(jakbym skądś to znała).

I ostatnia z naszej paczki Beyonce.Lubi słuchać muzyki i chodzić na zakupy.

Stacey Carter

Siemka.Jestem Stacey Carter i mieszkam w Nowym Yorku.Nie jestem bogata, ale też nie jestem biedna.Mam siedemnaście lat.Moi rodzice to matka Juliett i ojciec Eric.Lubie zabawy z moim psem Morrisem,pogawędki na gg i muzyke.
Z moimi przyjaciółkami Marią,Amandą i Nicol założyłyśmy zespoł, gdzie ja jestem solistką.Tylko jeszcze nie mamy nazwy dla naszego zespołu.A!Zapomniałabym o najważniejszym!Mam też extra chłopaka o imieniu Rayan.


Moja mama Juliett.Typ wielkiej damy.Pracuje w firmie robiącej reklamy.Mama bardzooo lubi się przeglądać lustze, bo musi być pewna, że fryzura nie jest potargana(a na tym zdjęciu wyszła jak małpa).

Mój tata Eric.Pracuje w biurze turystycznym(on natomiast wyszedł na zdjęciu jak zombie).

I wreszcie najnormalniejszy członek rodziny mój pies Morris.Według mnie jest najwspanialszym psem na świecie.Pies rasy bulterier.

To moja psiapsióła Maria.jak widać dziewczyna lubi zaszaleś, daltego w zespole gra na gitarze.

następna przyjacióła Nicol.Co o niej można powiedzieć?Jest troche dziwna, ale mimo to jest spox.W zespole gra na gitarze basowej.

No i ostatnia przyjaciółka Amanda.Spox dziewczyna, ale ma dziwaczną fryzurę.ja na jej fryz mówie ,,farbowany hełm''.W zespole gra na perkusji.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeśli chodzi o pozostałe postacie, których nie opisałam to ich zdjęcia i opis ukarze się w odcinku w którym będą występowali.

Ostatnio edytowane przez Karima : 30.08.2007 - 08:55
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2007, 16:48   #2
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Lol, cudowne amerykańskie życie, najsławniejsza w Ameryce malarka to mama, właściciel dużej firmy - tata xD I jak można zapomnieć, jakiej rasy jest pies, którego się ma? :P
Wyświetlają mi się tylko zdjęcia tych dziewczyn i matki tej Lary.
I czemu postaci mają takie dziwne imiona (Juliett, Nicol, Rayan)? xd Ja się jeszcze z takimi nie spotkałam xd
Przydałoby się, żebyś używała polskich znaków, zwłaszcza ę. Ale ogólnie błędów nie ma xd Może jak będzie już się coś działo, to sobie przypomnę, wejdę i zobaczę ;P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2007, 16:55   #3
ArcticViolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Nie wiem jak się zapowiada, bo przedstawienie postaci było fajne, ale nie ma odcinka Dawaj szybko odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2007, 17:08   #4
Nissincë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Cytat:
Napisał Karima
Jak każda nastolatka mam przyjaciółki.Rihanne, Beyonce i Ashley.Mam pewien sekret, ale mam nadzieje, że się nie wygadacie.Podoba mi się chłopak o imieniu Richie.
Według mnie to typowe marzenie 11/12/13 latki. Bogactwo, sława, wpływy... oraz osobnik o imieniu Richie podbijający serca owych dziewczyn swoją blond czuprynką. Oczywiście każda marzy by na nią zwrócił uwagę itp., itd.

Moim zdaniem temat jest trochę... Cóż. Po prostu przejadł się. Takie "superextragirlsy" mam na osiedlu i wiem "kilka" rzeczy o tych ich marzeniach. Ale nie o tym...

Zdjęcia. Niestety jakoś mi się nie wyświetlają. Nie wiem, czy tylko mi? Co do tekstu, to nie chcę bawić się w wyszukiwanie gdzie miałby być przecinek, a nie ma. Zmieniłabym jedynie wyraz "psiapsiółka".

Na razie tyle ze mnie. Mam nadzieję, że doczekam kolejnego odcinka.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 09:03   #5
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Dobra poprawiłam.Teraz się zdjęcia wyświetlają.Wtedy coś pokopalam sorka.Odcinek możliwe, że pojawi się dzisiaj, ale nie obiecuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 11:04   #6
Człowiek w zielonych rajtuzach
 
Avatar Człowiek w zielonych rajtuzach
 
Zarejestrowany: 30.10.2005
Skąd: Katowice
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 3,456
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

hm, nie podoba mi się.
Za bardzo przwidywalne. Dlaczego? Bo takich historii było już wiele. Historii o bajczenie bogatych nastolatkach, które nie maja nic innego do roboty jak chodzenie po sklepach i jedzenie lodów w centrum handlowym. Czyli od strony pomysłu jak na razie o pkt. Bo ja moge nawet po tytule i tym co do tej pory przeczytałam powiedzieć co się stanie:
dziewczyny w dwóch róznych środowisk zamienią się duszami i będą musiały żyć w "nie swoim świecie". Gdzieś to już widziałam. Ale cóż, mogę się mylić.
od strony stylistycznej też kiepsko.
Ale zobaczymy co z teog wyjdzie.
Człowiek w zielonych rajtuzach jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 12:21   #7
..::Nefretka::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Nie przepadam za fotostory w którym jest przedstawienie postaci :/ osobiście wole poznawać postacie podczas czytania ... fotostory wydaje mi się przewidywalne... ale może mnie zaskoczysz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2007, 16:22   #8
adka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

nieżle się zapowiada tylko żeby nie było to fotostory w którym mało się dzieje dobrze będzie żebyś pisała odcinki na zapas bo nagle może zabraknąć weny wiem bo znam dziewczyną której z tego powody nie wyszła amatorska książka na konkurs ( a ta dziewczyna to ja :1smutny: )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2007, 20:25   #9
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Sorka, ale niewiem kiedy będzie pierwszy odcinek bo:
1.Miałam remont i przenosiłam się do innego pokoju
2.Coś porypało mi się z simami i jak je włanczam to wyskakuje błąd i nię wyłanczają ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2007, 12:11   #10
Ina000
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przeklęte Życzenie

Fajne. Widzę że słodki piesek tam jest na zdjęciu. A fotostory ciekawe!! Daje 10/10 =) Przynajmniej mi się podoba...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023