Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.06.2005, 19:29   #1
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Post Nie rozumiem jednej rzeczy?

Robie se rodzinke i jest osoba : Mama ,tata,corka nastolatka i corka male dziecko i oni chca mieszkac w willi ale maja tylko 20 000 simelonow wiec jak willa kosztuje np . 77 000 simelonow to jak ja sie wprowadze do domku np za 16 000 simelonow to jesli uzbieram 77 000 simelonow to moge sie dopiero wyprowadzic??????????? ale jak zrobic przeprowadzke?? czy sie nie da??czy moze sie da?!? napiszcie mi jak zrobic przeprowadzke zeby np . mieszkac w willi za zgromadzona sume piniezna simelonow, prosze was!!!!!! :1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.06.2005, 19:35   #2
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

trzeba ich wyprowadzic tak zeby byli w skrzyni rodzin w panelu głównym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2005, 20:50   #3
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wprowadz sie do jakiegoś byle jakiego domku, wpisz kod na kase (do 77 000)(najlepiej motherlode) i wyprowadz sie do willi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 08:31   #4
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Post

Cytat:
Napisał Nasty
Wprowadz sie do jakiegoś byle jakiego domku, wpisz kod na kase (do 77 000)(najlepiej motherlode) i wyprowadz sie do willi.

a wlasnie jak sie wyprowadza domownikow ?? wlasnie o to mi chodzi... napiszcie mi krok po kroku jak sie wyprowadza simsow !!!!! prosze Was
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2005, 12:24   #5
Dorzata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał moniak1993
a wlasnie jak sie wyprowadza domownikow ?? wlasnie o to mi chodzi... napiszcie mi krok po kroku jak sie wyprowadza simsow !!!!! prosze Was

- Jestes w okolicy, w ktorej mieszkaja Simy gotowe do przeprowadzki.
- Wchodzisz w zakladke rodzin (panel masz w lewym, dolnym narozniku ekranu - z symbolem kilku simow)
- Tam znajdujesz narzedzie, ktore pozwala na przenoszenie rodzin - takie cos z simami i strzalka (o ile dobrze pamietam). Wszystkie funkcje sa opisane.
- Klikasz tym narzedziem na dom, z ktorego chcesz przeniesc simow. Gra zadaje Ci pytanie, czy aby na pewno chcesz przeniesc simy (sima) do skrzynki rodzin.
- Po tej operacji masz bezdomne simy w skrzyni rodzin. Klikasz na nich, i jesli maja odpowiednia ilosc kasy, to wprowadzasz ich do nowego domu. Gra sie wczytuje i sa w zupelnie nowiutenkim domku.
Koniec.
Jesli cos zamotalam, to moze ktos mnie poprawi. Trudno jest z pamieci wszystko opisywac.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Pamiątkowy regulamin pushek TheSims.pl - archiwum 0 08.12.2003 13:13


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023