Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.03.2008, 21:24   #1
stokrotqa81
Guest
 
Postów: n/a
Sad Mam windows vista ultimate

the sims 2 nie chcą działać po zainstalowaniu poprawnie
jak chce je włączyć wyskakuje informacja że resolucja jest zła

nie mam pojęcia dlaczego

jednym z wielu czynników dla których kupiłam sobie kompa super szybkiego itp bylo to by móc grać w simsy
a tu klops i nie chcą grać
pomocy
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.03.2008, 01:31   #2
DamianQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Sprawdź jaką masz wersje dx (directx) jak 10, zainstaluj 9(nie gwarantuję, że pomoże)... skoro masz "super, hiper szybki komp" to polecam win xp bo Vista zżera ponad 50% pamięci RAM, i w ogóle to muuuuulisko xD kompa jest...

yy, a propo można było bardziej wysilić się podając nazwę tematu... xP

Ostatnio edytowane przez DamianQ : 07.03.2008 - 01:39
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 06:54   #3
Haro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Zainwestuj w XP. Troszeczke sie wykosztujesz, ale warto bedzie. Vista to wspanialy system, ale Polska nie jest jeszcze na niego przygotowana.

Ponadto sprobuj zmienic we wlasciwosciach rozdzielczosc ekranu, moze to cos pomoze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 07:12   #4
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Ktoś, kto kupuje porządny komputer napewno nie decyduje się na komputer z vistą...

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej najnowsze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 08:17   #5
Haro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Nie opowiadaj bzdur. Wiekszosc komputerow jakie w tej chwili jest oferowana przez sklepy ma na starcie zainstalowana Viste.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 11:11   #6
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Cytat:
Napisał Haro
Nie opowiadaj bzdur. Wiekszosc komputerow jakie w tej chwili jest oferowana przez sklepy ma na starcie zainstalowana Viste.
Bo Microsoft naciska. Nikt nie chce kupować tego g... wiec sklepy wciskaja komu moga czyli najczesciej nieswiadomym klientom.
A juz szczytem chamstwa jest wciskanie komus laptopa, na ktorym da sie tylko viste zainstalowac. Jakos dziwnym zbiegiem okolicznosci te laptopy najczesciej sa w "niebywale okazyjnej promocji"

z tego co slyszalam, to tylko podstawa nie chodzi na viscie a dodatki juz chodza, ale nie wiem czy to prawda, bo ja uzywam linuksa i windows 2000.

Ostatnio edytowane przez Mamełe : 07.03.2008 - 11:16
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 08:26   #7
Lilith
 
Avatar Lilith
 
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

To prawda, kolega mojej mamy kupił komputer, full wypas, ale teraz klnie na niego przez Vistę ^^
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 11:03   #8
stokrotqa81
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: Mam windows vista ultimate

Kupłam sobie laptopa wszystko original i raczej w zabawe typu instalowanie xp choć wiem że jest niby lepszy bo go mam w stacjonarnym to przeinstalowanie go na xp odpada na stówę zresztą nie dostałam cd do visty bo podobno się nie daje teraz tylko idzie z laptopem i w serwisie wgrywają.
Dopiero od jakiegoś czasu wszystko poustawiałam aby było tak jak ja chcę i potrzebuję więc jakiekolwiek przeinstalowywanie windowsa odpada.
Czytałam trochę forum i różne osoby pisały, że na viście im chodzą simsiaki więc powinny napewno chodzić tylko nie wiem co zrobić.
Jak znaleźć krórą mam wersję directx i jak ją odinstalować do 9.
Bo ten "mądry" komputer często wyświe że masz nowszą wersję więc starszej nie zainstaluje i koniec.
komp ma 4.8 procesor i 2048 ram więc to że vista coś tam spowalnia raczej nieszkodzi.
Proszę o dalsze wskazówki.

Ostatnio edytowane przez stokrotqa81 : 07.03.2008 - 11:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 11:16   #9
Haro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Moja narzeczona ma Acera z Vista. Wszystkie dodatki dzialaja Jej bez problemu. Fakt, czasami zamuli (chociaz ma GeForce'a 8600 czy cos takiego), ale wszystko chodzi bez problemu. Oczywiscie w kazdym kompie da sie zainstalowac XP. Pierwszy raz slysze, zeby nie bylo mozliwosci dogrania lub wgrania nowego systemu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2008, 11:18   #10
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mam windows vista ultimate

Cytat:
Napisał Haro
Moja narzeczona ma Acera z Vista. Wszystkie dodatki dzialaja Jej bez problemu. Fakt, czasami zamuli (chociaz ma GeForce'a 8600 czy cos takiego), ale wszystko chodzi bez problemu. Oczywiscie w kazdym kompie da sie zainstalowac XP. Pierwszy raz slysze, zeby nie bylo mozliwosci dogrania lub wgrania nowego systemu.
Ja dokładnie nie wiem, ale to cos chyba było nie tak z kartą graficzną (sterowniki). Często w Media Markt można przy laptopach zobaczyc malutkim druczkiem
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023