Wróæ   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj siê FAQ Spo³eczno¶æ Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
stare 19.02.2006, 08:50   #1
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie Tajemnica znikniêcia Belli Æwir

Wiêc tak. Nie powinienem bawiæ siê w detektywa, ale siê pobawiê . Do rzeczy:
Prosi³bym wszystkich, którzy wiedz± co¶ na temat Belli Æwir o informacje. Zamierzam z³o¿yæ to do kupy i dowiedzieæ siê, co siê z ni± sta³o. Wszystko wskazuje na to, ¿e zosta³a porwana przez kosmitów, ale nikt nie zauwa¿y³, ¿e pokoyówka Kasia jest bardzo do niej podobna. Nina Kaliente odpada, bo przyby³a do Mi³owa w przeddzieñ znikniêcia Belli. Ze wspomnieñ Mortimera Æwira mo¿na wyczytaæ, ¿e Bella zosta³a porwana przez kosmitów, a z jego drzewa genealogicznego - ¿e nadal ¿yje. Mo¿na te¿ sprawdziæ drzewo genealogiczne Kasi Langerak. Je¶li bêdzie siê zgadza³o z drzewem genealogicznym Mortimera Æwir to - eureka! - ale je¶li nie bêdzie siê zgadza³o to trudno. Z historii Mi³owa mo¿na wyczytaæ, ¿e Bella ostatni raz by³a w domu Dona Lotario, a ze zdjêæ - ¿e patrza³a przez teleskop w domu Dona. Prawdopodobnie to tam zosta³a porwana przez kosmitów.

Teraz do Dziwnowa. Mo¿na tam wyczytaæ z opisu, ¿e na niebie pojawia siê Bella Æwir. A zatem, zagadka mo¿e byæ rozwi±zana. Tylko ¿e z drzewa genealogicznego Mortimera mo¿na wyczytaæ, ¿e Bella nadal ¿yje. Co o tym my¶licie? Jakie s± wasze teorie na ten temat? Osobi¶cie odnoszê wra¿enie, ¿e skoro na zdjêciu na którym Bella patrzy przez teleskop Don j± zaprasza³, ¿eby przez niego spojrza³a, to musia³ to jako¶ "uknuæ" z Din± Kaliente, ¿eby to ona wysz³a za Mortimera Æwira i przy okazji namówi³a Ninê, ¿eby o¿eni³a siê z Donem.

A wy co s±dzicie?

Ostatnio edytowane przez Vivatte : 19.02.2006 - 08:53
  Odpowied¼ z Cytatem

PAMIÊTAJ! ¬ród³em utrzymania forum s± reklamy. Dziêkujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.
stare 19.02.2006, 09:01   #2
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

bardzo ciekawe ¶ledzctwo.Sprawdze te Kasie.
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.02.2006, 09:04   #3
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

Jakby co to Kasia Langerak jest pokojówk± Przyjemniaków...
PS. ----MIEJSCE NA EDITA, SPRAWDZAM ZDJÊCIA Z RÓ¯NYCH OKOLIC----
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.02.2006, 10:37   #4
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

EEEE zbêdna zecz, ale fajnie sie zabawic w cos takiego w simach
Moje sledztwo:
1993 Simowo bella zyje z m³odym rotimieem (ch³e ch³e )i katuj± kasandre zyje im sie swietnie, ale maj± ma³o kasy
2004 rok Kasandra wypina sie na rodziców i ucieka, mortimmmmmmer beczy a wtym czasie Belllll(k)a, zostaje zabita teleportowana do dziwnowa, i wymazuj± ludzie z maixs'a jej pamiec
mortttttiiiimer odkrywa ze zone jej ( mu) walneli,ludzie z maixs'a robi± mu pranie muzgu w Persilu
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.02.2006, 10:45   #5
Fangorn
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

Przecie¿ temat Belli by³ omawiany ju¿ tyle razy... Przecierz ka¿dy wie, ¿e zosta³a porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by ju¿ nie wróci³a. Da siê ja tylko przywróciæ kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przesta¿a³y, ale jak wolicie siê znów pobawiæ w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co?
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.02.2006, 11:10   #6
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

No tak, ale concretto - dlaczego zosta³a porwana przez kosmitów w domu Dona? I takie tam inne sprawy...
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.02.2006, 15:26   #7
dusiapl
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ Fangorn
Przecie¿ temat Belli by³ omawiany ju¿ tyle razy... Przecierz ka¿dy wie, ¿e zosta³a porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by ju¿ nie wróci³a. Da siê ja tylko przywróciæ kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przesta¿a³y, ale jak wolicie siê znów pobawiæ w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co?
Fajnie ale jak siê u¿ywa tego kodu?
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.03.2006, 14:11   #8
simonek
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

Ja jednak popieram to zdanie ¿a Bella jest w lataj±cym balonie w widoku okolicy Mi³owa, przyj¿yjcie siê uwa¿nie.
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.03.2006, 14:26   #9
Robin
Guest
 
Postów: n/a
Excl bez sens totalny

Cytat:
Napisa³ simonek
Ja jednak popieram to zdanie ¿a Bella jest w lataj±cym balonie w widoku okolicy Mi³owa, przyj¿yjcie siê uwa¿nie.
niekoniecznie. ja zaprosilem belle z milowa i kupilem balon. wiêc nie moze byc w domu i w balonie. xP

po drugie temat bez sensu.

ludzie. nie róbcie nie wiadomo czego z tych historyjek. tak samo przezywacie porwanie belli jak i poród balbiny. przeciez to wszystko jest robione specjalnymi przedmiotami. natomiast o balbinie o ktorej 1000 osob rozmawia na temat jej ci±zy jest bez sensowne. ja w simpe umiem zrobic ze facet wzial slub z kobieta, potem rodzice nauczyli go chodzic, potem ze ma dziecko, potem ze rodzice faceta nauczyli go mówiæ, potem bara-bara, potem zarêczyny faceta itd. wiêc nie róbcie niewiadomo jakich scenek z dwóch glupich wydarzeñ. zaraz temat bêdzie :closed: xP xP xP :wacko: :wacko: :wacko:

berata edit: A nie, nie bêdzie closed. Je¶li Twoim zdaniem topic jest totalnie bez sensu, to siê w nim nie wypowiadaj, ¿adnen problem.

Ostatnio edytowane przez berata : 26.03.2006 - 14:48
  Odpowied¼ z Cytatem
stare 19.03.2006, 15:13   #10
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

oj Robin nie jesten modem i niie gor±czkuj sie jak ci cos w ty6m temacie nie pasi to po prostu NIEPISZ.A tak na marginesie spotkalam BELLE w MILOWIE...w tym parku trzeba pojachac tym morti(mi sie tak trafilo ale nie wiem jak u was)
  Odpowied¼ z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simka, zagadka


U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
 

Zasady Postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest w³±czony
Emotikonyw³±czony
[IMG] kod jest w³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrze¿one dla TheSims.pl 2001-2023