Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.08.2005, 09:47   #1
sweet-andzia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Szybka ciąża

Mam czy istnieje jakiś kod, żeby dorosła osoba mogła zajść w ciąże ? Z góry thx, za odpowiedz :*

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.12.2009 - 12:16
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2005, 10:08   #2
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dorosła osoba może zajść w ciąże bez żadnego kodu Jeśli chodziło ci o nastolatki (wnioskując z tytułu tematu), to można ściągnąć hack który umożliwia nastolatkom bara-bara i zajście w ciąże. Jeśli się nie mylę, możesz go znaleźć TU
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2005, 10:16   #3
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1.Dorosła simka nie potrzebuje zadnych kodów. Wystarczy ze klikniesz na łóżko "Odpręż Się" i z drugim simem zrobisz tak samo a pozniej przytul i bara bara... a w jakuzzi robi sie tak "Wejdz" i pozniej durgiego sima wsadz i niech on teraz tam wejdzie i pozniej "przytul" i pozniej bara bara.

2.Nastolatki nie mogą być w ciąży...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2005, 07:54   #4
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie

Mi się zdarzył młody dorosły w ciąży. Użyłam niechcący na dorosłej simce w ciąży kodu boolProp...[...] i była w ciąży, jednak nie wiem co dalej, bo nie zapisałam gry.
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2005, 14:50   #5
lothian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a czy ten hack umożliwiający nastolatce zajście w ciąże działa z nocnym życiem? i gdzie to należy rozpakować?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2005, 17:47   #6
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pewnie działa.... A rozpakuj do downloads.
P.S. czy ten hack nie ma działania typu, że gdy nastolatka jest w ciąży nie ma ciążówki tylko łazi naga?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2005, 20:29   #7
Olaaa___
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nio ale nie na "studiach"

sluchaj, tam ktos napisal (i ma racje) zeby wpisac kod boolProp testingCheatsEnabled true (niezapomnij wielkich liter! I spacji! Tak to kod ci nie wejdzie!) Poza tym, jak mowilam, NIE PROBUJ (kiedy jestes na studiach ze swoim mlodym doroslym) MIEC DZIECKA. MI sie tak stalo, ze po prostu chcialam zobatrzyc co sie stanie. Ale glupie! To dziecko ciagle bylo dzieciakiem. Wogole nie roslo. Oczywisci, wiem dlaczego- przeciez simsy na studiach nie dojrzewaja .
ALe poza tym, to tak, nastolatek moze byc w ciazy. NAwet chlopak nastolatek moze byc w ciazy jezeki wklepisz kod.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 15:53   #8
milumil1314
Guest
 
Postów: n/a
Post

Cytat:
Napisał Olaaa___
sluchaj, tam ktos napisal (i ma racje) zeby wpisac kod boolProp testingCheatsEnabled true (niezapomnij wielkich liter! I spacji! Tak to kod ci nie wejdzie!) Poza tym, jak mowilam, NIE PROBUJ (kiedy jestes na studiach ze swoim mlodym doroslym) MIEC DZIECKA. MI sie tak stalo, ze po prostu chcialam zobatrzyc co sie stanie. Ale glupie! To dziecko ciagle bylo dzieciakiem. Wogole nie roslo. Oczywisci, wiem dlaczego- przeciez simsy na studiach nie dojrzewaja .
ALe poza tym, to tak, nastolatek moze byc w ciazy. NAwet chlopak nastolatek moze byc w ciazy jezeki wklepisz kod.
no spoko ale jaki to kod plis o odpowiedz jaki to kod trza wpisać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2005, 17:00   #9
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał milumil1314
no spoko ale jaki to kod plis o odpowiedz jaki to kod trza wpisać
O Boże, wyraźnie było napisane, że kod: boolProp testingCheatsEnabled true... . Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 07:32   #10
milumil1314
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie nostolatka w ciązy

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
O Boże, wyraźnie było napisane, że kod: boolProp testingCheatsEnabled true... . Czytanie ze zrozumieniem się kłania!
no dobra ale ja go kiedy mam wpisac i co mam zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023