Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.07.2003, 12:40   #21
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jak kręciłam teledysk to najpierw dostałam złotą gitarę (czyli pierwsze miejsce w świecie muzyki) a potem kolejne pół gwiazdki.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.07.2003, 13:32   #22
ola_pawlik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Terz mam problemasa, ak chce iść na wybieg to facet ( mój sim ) staje przed schodkami i znika mu polecenie.... Jeśli ktoś ma na to sposób niech napisze na pw, bo nie chcę żebyście zapychali ten temat odpowiedzią na moje pytanie, bo przecierz ktoś inny załorzył ten temat. Prosze pomóżcie!!
 
stare 12.07.2003, 14:15   #23
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

znika mu polecenie bo nia ma partnera ... on musi tam stac i czekac az przyjdzie ktos kto tez bedzie chcial wyjsc na wybieg ... :wink:
 
stare 12.07.2003, 17:02   #24
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie kto będzie chciał tylko ten ktoś musi być wystarczająco sławny znika mu polecenie tak jak np: na planie filmowym bo nie ma partnera albo nie ma wystarczajaca sławnych
 
stare 12.07.2003, 17:47   #25
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no tak ale ten ktoś sławny kto bedzie hcial wyjśc to też musi chcieć prawda ?? :?
 
stare 12.07.2003, 18:00   #26
Fushma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

racja bo ja np: miałam 4, 5 gwiazdki poszłam grać film i taka jedna gwiazda... chyba jakaś Alicja nie chciała do mnie podejść........ jak sie wkurzyłam
 
stare 22.07.2003, 09:50   #27
Izka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Albo np. na początku przyszła mi gwiazda i zagrałam w jakiejś tam scenie(oczywiście ja nie awansowałam), dostałam tylko plusy, chciałam zagrać od razu od początku, ale inna gwiazda sobie wyszła z dzielnicy.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Co mam dalej zrobic?? MoNiSiAa The Sims 2: Problemy z grą 3 20.10.2006 11:31


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023