Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19.06.2010, 19:11   #1
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 291
Reputacja: 10
Domyślnie Niespełnione Marzenia

Witam chciałabym przedstawić wam moje Foto Story. To jest moje pierwsze "dzieło", więc proszę o wyrozumiałość. Na początku jest nieciekawe, ale zapewniam was, że później się rozkręci. Zdjęcia nie są piękne. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Jeszcze jedno. Jeżeli wam nie będzie się podobało, napiszcie. Krytykę też zniosę . To już bez większych wstępów Przedstawiam Wam pierwszy odcinek mojego FS.

Odcinek I.




Był piękny poranek. Cały świat obudził się ze srogiej zimy. Państwo Smith bardzo cieszyli się, że to właśnie w ten piękny dzień zawitają do nowego domu. Ich poprzedni dom był stary i brudny.
- Kochanie, mam nadzieję, że będzie nam tutaj dobrze. – Powiedziała Ninda – Kocham Ciebie – dodała przytulając się do męża.
- Ja Ciebie myszko też – Odparł – Ja pójdę do domu wypakować rzeczy, a ty idź z małą zwiedzić okolicę. Słyszałem, że niedaleko jest piękny park i można tam odpocząć.
- Anduś, ale po co nam odpoczynek? Przecież mała nie jest śpiąca i zmęczona. Chętnie Ci pomożemy tutaj. – Ninda chciała przekonać męża – Co dwie głowy to nie jedna.
- Ale Nindziu, kochanie ty i Delcia potrzebujecie na razie spokoju. Idźcie już do tego parku. Ja dam sobie radę – przekonywał mężczyzna.
- No OK. Skoro nalegasz. Będziemy za jakąś godzinę – odparła kobieta biorąc na ręcę malutką Delle – Paaa kochanie.
- Paaaaa – Pożegnał się Andin i zaniósł kartony leżące na ziemi do domu.

***



- Ok. No to teraz napijemy się piwka. Przecież Nindy nie ma. – Powiedział sam do siebie Andin zaglądając do lodówki – o nie ma piwka??? Ale jest wódeczka. Przecież ojciec dał. No to do dna. – odparł mężczyzna wypijając kieliszek napoju. W ciągu godziny Andin wypił całą zawartość butelki.

***
[po powrocie z parku]



- Kochanie, wiesz nie wypakowałem wszystkiego – powiedział sepleniąc mężczyzna – no bo wiesz pić mi się zachciało – dodał z trudem klękając na kolana.
- Co??!! A ja Ci wierzyłam. Mówiłeś, że już nie tkniesz kieliszka za żadne skarby, że wódki nie wypijesz. I jak ja mam ci ufać???!!! Dzisiaj śpisz na kanapie!!! Jutro pogadamy ja wytrzeźwiejesz. Dobranoc – Krzyknęła kobieta .
Ninda z trudem uśpiła Dellę. Kiedy mała wreszcie zasnęła kobieta wzięła orzeźwiający prysznic i położyła się spać.
- Co pokaże nowy dzień? Zobaczymy. – powiedziała sama do siebie i zasnęła.


***



Pierwszy ranek w nowym domu. Ninda wyobrażała go sobie inaczej. W swoich wyobrażeniach widziała jak Andin przynosi jej śniadanie do łóżka, widziała jak Della przychodzi do niej i mówi ,, Mamusiu, choć zie mnią na śpacielek”, widziała jak jej mąż składa pocałunek na jej ustach. Lecz to tylko jej wyobrażenia. Rzeczywistość jest całkiem inna. Jej mąż leży na kanapie i śpi. Jej córka płacze w łóżeczku. Jak odnaleźć się w rzeczywistości? Dlaczego nie może to być tak jak sobie wyobrażała? Tego nie wie nikt. Ludzie zadają różne pytania, na które nie znają odpowiedzi. Do tych ludzi zalicza się Ninda. Widząc swą przyszłość płakała. Kto wie czy spotka ją jeszcze jakieś szczęście?

***************************************
Jak tytuł wiąże się z FS?
Co wydarzy się w tej rodzinie???


Tego dowiecie się już niebawem w następnym odcinku FS „Niespełnione marzenia”

Misiulka_XD
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023