Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.10.2009, 13:57   #491
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

prosze panstwa

jasnie pan Don Lotario (38) ozeniwszy sie, a potem porzuciwszy panne rozwodke Kasandre Cwir (29) dla seksbomby Milowa, zwanego potocznie Karlowem, pani Niny Lotario (32), siostre Diny (30). latorosle Lotariow, blizniaki Ber i Sia [brat i siostra] oraz mlodszych blizniakow, chlopczykow Vit i Opres Lotariow.
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.10.2009, 17:44   #492
Hnat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Gram tylko w Miłowie i na otoczeniach z nim związanych.

Pp. Biedak
Damian kontynuował karierę przestępczą, osiągając jej szczyt. W międzyczasie wyprowadził się na Przedmieście, gdzie założył całą szajkę przestępczą (jego współpracownikami i współlokatorami byli Maurycy Lato - obecnie Delarosa, Manuel Opończa i Gordon Król). Ożenił się z Janką Moniak, którą później sprzątnął ze względu na chęć wzięcia ślubu z kochanką, bogatą Diną Kaliente. Kiedy już zamieszkał z Diną i jej synem Saidem, była dziewczyna, Andżelika Przyjemniaczek, zabrała go do "Szlachty" (patrz). Przy okazji pogodził się z matką.
Błażej podrósł nieco, podjął pracę w branży medycznej i znalazł dziewczynę (Kornelię Miłek, nieślubną córkę mojego Sima Zbysława Hucpy). Teraz szykuje się do ślubu z nią. Cały czas utrzymuje kontakt ze starszym bratem. Przy okazji też zakumplował się z Krystianem Brutalem, w którego domu później zamieszkał (matka Błażeja wyszła za ojca Krystiana).
W międzyczasie narodził się też pogrobowiec Sławomira, Karol. On akurat nic szczególnego jeszcze nie osiągnął, ale marzy o wielkich miłosnych podbojach. Jest mocno związany ze swoimi braćmi, a jego najlepszym przyjacielem (a poniekąd i "przyszywanym bratem") jest Krystian Brutal.
Balbina nie znalazła pracy, ale wyszła za bogatego przedsiębiorcę z Lazurowej Promenady, Odona Brutala (nieślubny syn Zbysława Hucpy; tak, Kornelia Miłek to jego siostra, a więc jej ślub z Błażejem, pasierbem Odona, będzie miał posmak kazirodztwa). Urodziła mu syna Macieja. Choć Balbina jest dużo starsza od męża, to ich małżeństwo można uznać za raczej szczęśliwe.

Pp. Ćwir/Lotario
Mortimer się wyprowadził do swojej narzeczonej Diny Kaliente. Nie zdążył wziąć z nią ślubu, ponieważ umarł. Jego pogrobowcem jest Said Kaliente.
Kasandra wyszła za Dona i przebaczyła mu jedyną dotychczas wykrytą zdradę (chyba z Kasią Langerak). Wkrótce potem urodziła im się córka Sonia. Teraz Don nie wie, czy opuścić żonę; bardzo bowiem boi się, że w przypadku rozwodu jego jedyne dziecko pozostanie pod opieką matki.
Aleksander podrósł nieco i zaprzyjaźnił się z niejakim Bronisławem Miastowcem, a także siostrami Miłek.

Pp. Kaliente
Dina sprowadziła do siebie Mortimera, z którym się zaręczyła. Wskutek wpadki zaszła w ciążę i krótko po śmierci narzeczonego urodziła syna Saida. W wychowywaniu chłopca pomagała jej siostra, tym bardziej że blondynka zaczęła pracować w branży rozrywkowej. Dina miała także kota Placka (zdechł już) i suczkę Donnitę (szczeniak, ulubienica Saida). Przeprowadziła się do kochanka, bogatego Damiana Biedaka, lecz przeniesienie się tegoż do "Szlachty" (p.) stawia ich ślub pod znakiem zapytania.
Związek Niny i Dona rozpadł się ze względu na działania Zbysława Hucpy (narzeczonego Niny). Po śmierci tego błazna ta dwójka się pojednała i możliwe, że zejdzie się ponownie.

Pp. Przyjemniaczek
Andżelika podjęła pracę w branży gastronomicznej, osiągając jej szczyt dla nastolatków. Raz przy gotowaniu prawie że spaliła dom. Przy okazji pogodziła się z siostrą, choć nie na długo. Wraz ze zmianą grupy wiekowej rozpadł się jej związek z Damianem Biedakiem, aczkolwiek za sprawą Juliana Kuka (przywódcy i ideologa "Szlachty") zamieszkali ponownie razem.
Liliana, gdy dorosła, wyszła za Damiana Biedaka, dołączając do "Szlachty".
Z rodzicami siostry nie pozostają w bliższych relacjach. Zresztą Marysia już jest praktycznie sama (Daniel już ją zdradził, z Kasią Langerak bodajże), a jej mąż poszedł w gościnę do "Szlachty", gdzie zaczęły się z nim dziać ciekawe rzeczy.
P.S. Zapomniałem napisać, że Marysi i Danielowi narodziła się córka, Nikola.

Pp. Próchno/Hak
Karolina i Honoriusz zaprzyjaźnili się z rodziną Haków, która po śmierci tej pary odziedziczyła dom i pieniądze. Nic więcej się z familiami tymi nie działo.

Dariusz i Szczepan Marzyciel
Dariusz realizuje się jako artysta, zarabiając spore pieniądze na sprzedaży swoich arcydzieł. Ożenił się z Martą Słomką, która jest niewiele starsza od jego syna (młódki + stare dziady = moje ulubione połączenie :-) ) i miał z nią dwóch synów - bliźniaków Piotra i Pawła. Zdobył też wielu przyjaciół (między innymi siostry Miłek, z których Kornelia jest nim zafascynowana).
Szczepan dorósł i wyprowadził się na Przedmieście, gdzie rozpoczął karierę dziennikarską. Ma wielu przyjaciół, często wspólnych z ojcem.

"Szlachta" (Julian i Andżelika z Przyjemniaczków Kuk + Damian i Liliana z Przyjemniaczków Biedak)
Dość oryginalny zlepek Simów maxisowych. Julian sprowadził do domu Andżelikę, ona zaś Damiana, ten zaś Lilianę. Wkrótce potem ślub wzięły dwie pary, które teraz się zdradzają na krzyż (Julian podrywa Lilianę, Damian Andżelikę). Jest to przyczyną ciągłych bijatyk w domu. Poza tym Andżelika zaprasza swojego wuja, Jana Haka, a Julian bije go po gębie - i tak w kółko.
Poza tym ta komuna prowadzi osobliwe przedsiębiorstwo - za jedyne 30 simoleonów można wejść do domu i na przykład wyjeść jedzenie ze stołu, podziwiać brudne talerze na podłodze czy też dziadka pływającego w basenie bez drabinek (to Daniel Przyjemniaczek, który ongiś przyszedł z wizytą). A wszystko po to, by "przekonać się, jak żyje szlachta". :-)

Ostatnio edytowane przez Hnat : 01.11.2009 - 14:13
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2009, 15:15   #493
Mere
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Witam po długiej przerwie Ostatnio znowu zacząłem grać w simsy i oto co z tego wynikło.

Miłowo:

Ćwir - Mortimer ożenił się z Diną i mają jeszcze nie narodzone dziecko. Aleksander jest nastolatkiem. Kasandra wyprowadziła się do Dariusza gdy przyłapała Dona na romansie z Kasią Langerak.

Marzyciel - Dariusz ożenił się z Kasandrą. Szczepan dalej jest z Andżeliką.

Lotario - Kasandra nakryła Dona na romansie z Kasią i zerwali ze sobą. Kasia wprowadziła się do Dona, ale nie są nawet zaręczeni (chociaż coś takiego planuje ).

Kaliente - Dina wyprowadziła się do Mortimera. Nina żyje samotnie aczkolwiek mam pomysł, że będzie miała nieślubne dziecko z Donem i Kacprem Różą (mój sim), z którym się ożeni.

Biedak - Balbinie urodził się syn Mariusz. Damian zdobywa szóstki w szkole. Błażej jest dzieckiem. Balbina znalazła wybranka serca w listonoszu Sobiesławie Mazurze. Są zaręczeni i mieszkają z nowym domu (chociaż i tak wydaje sie za mały )

Hak & Próchno - Narazie nic nadzwyczajnego się nie dzieje.

Dziwnowo:

Dziwak - Paskalowi urodził się kosmita, a Waldemar jest w ciąży.

Widmo/Zmrok - Oliwka i Ofelia wyprowadziły się do nowego domu.

Papużka - Lucjan nakrył Cecylię jak całuje się z Nerwusem. Cecylia i Nerwus będą mieli dziecko

Kamasz - grałem raz, ale nic sie nie zmieniło.

Kowal - Nie grałem. Czekam, aż Ofelia dorośnie.

Jedynacy - Mieszkają w ładnym domku. Krystynę chyba spikne z Anastazym, a Lolę z Kubą Paliwodą.

Werona:

Nie grałem, ale nie wyobrażacie sobie co się tam działo przed odinstalowaniem Simsów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2009, 20:14   #494
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kilka dni temu zabrałam się za Kwitnące Wzgórza... Oczywiście w pierwszej kolejności zmieniłam prawie wszystkim ciuchy i fryzury. Nie wprowadziłam jeszcze wszystkich zmian, ale plany mam mniej więcej precyzyjne:

Zielonka - wyprowadzili się do domu z ogromną szklarnią i ogrodem, Józek został Simoroślą, oboje z Różą założyli sobie przedsiębiorstwo domowe "Zdrowa Żywność" i wyhodowali inne Simorośle, Róża ma Stokrotkę, Bławatka i Konwalię, Józek Narcyza i Lilię, ponadto Róża została babcią, gdy Konwalia wyhodowała Niezapominajkę. W sklepie będą do kupienia warzywa i owoce, ryby, domowe ciasta i garnki ulepione przez Konwalię.

Łopatka - ta babka z kosza rodzin, która chciała być Wielką Piratką, wróciła do rodziny i długo przepraszała Gienka. Planuję pogodzić ich, zrobić ponowny ślub i jakieś rodzeństwo dla Julki, ale na razie, chociaż już się przyjaźnią, wciąż mają na minusie związki długotrwałe, więc jeszcze czasem poszturchują się i kłócą, jeśli ich nie dopilnuję. Gienek zaprasza czasem Patrycję, żeby iść z nią do łóżka, ale planuję zakończyć ich związek, gdy tylko kontakty z byłą żoną wrócą na plus. Jeśli chodzi o Julkę, ona znowu rozkochuje w sobie Jakuba Marcina. Najprawdopodobniej Jakub zerwie z Sandrą, żeby wrócić do Julki, a ona go wtedy spławi i zostanie sam Aha, wprowadziłam do Łopatek kotkę Febe

Siejba/Gołoledź - tu jeszcze niewiele grałam, co do Katarzyny nie mam planów, o Jakubie było wyżej, Andrzeja Marcina zeswatam chyba z Kleopatrą Doniczką, tą z domu Gołoledź, i albo zamieszka z synem u niej, albo w domu Siejba, bo jest większy, a dom Gołoledź zostawiłabym Patrycji jako pocieszenie po rozstaniu z Gienkiem

Szpadel - mimo krótkiego romansu z Kleopatrą ożenił się z Basią Złotko, która zamieszkała u niego, i adoptowali córeczkę Krystynę, bo Basia nie może już zajść w ciążę. Może przed śmiercią Basi adoptują nowe dziecko, ale wątpię. W sumie nie lubię ani Basi, ani Donalda, ale mała Krystynka jest urocza, ze wszystkimi się przyjaźni i dba o ogródek

Sęk - poza planami co do rozpadu związku Sandry nie mam innych pomysłów, ale na pewno będę jeszcze nimi grała i samo się potoczy. Stella będzie zdradzała męża z Simoroślą Narcyzem. Mały Aleksander na pewno zaprzyjaźni się z Krystyną, może nawet zakocha w niej, gdy zostaną nastolatkami, a Sandra, gdy będzie dorosła, być może będzie z moim ulubieńcem Bławatkiem, ale nie wiem, może do tej pory znudzą mi się już te wszystkie związki albo i całe otoczenie

Ogólnie bardzo lubię to otoczenie, ale zawsze grałam własnymi Simami, dopiero niedawno zabrałam się za rodziny Maxisa

Ostatnio edytowane przez nmin : 24.10.2009 - 20:36
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2009, 11:49   #495
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Już kiedyś tutaj pisałem, ale od tamtego czasu zmieniło się wszystko (nie ma to jak zapomnieć o skopiowaniu folderu "EA GAMES').

Właściwie nie grałem zbyt wieloma simami, ale coś się znajdzie

Biedak - Damian ukończył już studia (!) a Balbina podczas gdy on był małym dorosłym poroniła (z moją pomocą) i przeprowadziła się z Błażejem do domku, który wybudowany był specjalnie dla nich. Wcześniej Balb znalazła pracę i nauczyła się wyrabiać garnki. Damian po studiach wprowadził się do matki, ale że dom jest dosyć mały Damian zamieszkał w piwnicy (z osobnym wejściem), w której kiedyś była pracowania Biedakowej. Liliana (czy tam Andżelika) zaszła z nim w ciąże (jest nastolatką, inteen), ale brzucha jeszcze nie widać.
Kalcośtam - wyremontowały dom i doszły na same szczyty karier i nic poza tym.
Ćwir/Lotario - Don z Kass się rozeszli, Aleksander jest nastolatkiem.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2009, 18:56   #496
oliwka_141
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U mnie Kasandra ćwir ożeniła się z Dariuszem Marzycielem Przyjemniaczkowie nic się nie zmienili bo prawie nie gram w to. Biedak- Balbina zmarła Damian Błażej i Oliwer (bo tak go nazwałam ) są dorośli ale ta rodzina mnie znudziła więc ją usunęłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2009, 19:49   #497
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja w sumie gram tylko w Kwitnących Wzgórzach i dużo się nimi nie bawiłem ale jak czytam wasze historie to chyba zacznę. No to narazie tak:
Szpadel: Stworzyłem nawet ładną simkę Joannę Generał, która miała pragnienie życiowe mieć 20 pierwszych randek, no to poszła na przedmieścia i tam poznała Donalda zakochałem ich w sobie miałem duży dylemat czy ich chajtać ale se pomyślałem co mi tam! no i Joanna wyszła za Donaldatroche się wkurzyłem bo to ona kliknęła weź ślub i zostali w jej malym domku a jak przeprowadzilem ich do donalda to już mebli nie było ale przynajmniej dostałem 68 tys. simoleonów aktualnie joanna jest w ciąży. Mam jakąś chętke to rozwijać po tych waszych postach Dodam aktualności. Joanna urodziła piękną córeczke Marysie, połączyłem kilka rodzin: Łopatka, Generał(dawniej Szpadel), i Zielonka. Wszyscy mieszkają u Gienka Łopatki. Róża wyprowadziła się od męża z dzieckiem i jak wyjeżdżała to płakał, ale dalej są małżeństwem i dalej się kochają choć chciałbym ich znajomość trochę ostudzić, no a moja rodzina normalnie się wprowadziła do Gienka, jego córka poszła na studia. Zlepiłem tych simów bo chciałem aby robili taką grupę współlokatorów w piwnicy mają baze XD i grają w pokera prawie każdą noc. Ta grupa jest zainspirowana pewnym postem Donald nie może nigdzie znaleźdź swojej wymarzonej kariery Biznesu. Tak właśnie nie mam co z tymi simami robić trochę to nudne jak tylko idą grają w pokera wracają. Może ktoś mi doradzi co z tymi simami robić? Stokrotka dorosła i stała się dorosłą simroślą wyprowadziła się dwa domy dalej. Pracuję w karierze Architekt. Marysia mnie już wnerwia :/ Gdy chcę ją nauczyć korzystania z toalety to ona się szarpie i nie chce nawet po mleku mądrości nie wiem co z tym fantem zrobić. Donald znalazł nareszcie prace w Biznesie.

Edit:Soryy

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 04.11.2009 - 06:42
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2009, 19:21   #498
Thea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja gram siostrami "Przyjemniaczek". Są teraz najlepszymi przyjaciółkami. <lol> Liliana (tak dla jaj) uwielbia Kucyki Pony i zabawki. Ma włosy blond, a ciuszki z serii " Kocham Różowy "
;p Andżelika natomiast nie chodzi już z Damianem tylko ze Szczepanem, a Liliana chodzi z Damianem. Zamiana. Ahh, miałam dodać, że Andżelika jest Emo. xdd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2009, 11:18   #499
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja to dopiero mam zakręcone losy w Miłowie! xD
1 ĆWIR
Do Mrtiego wróciła prawdziwa Bella. Ale on nie skończył romansu z Diną, obiecując jej, że ją rzuci dla niej. Bella zaszła w ciążę i urodziła córkę, Fionę. Dina też zaszła w ciążę z Mortimerem i trochę póżniej urodziła drugą córkę, Julię. Ale Mortimer umarł. Po jego śmierci Bella dowiedziała się o całym romansie od Diny xD Zaczęła kręcić z Donem Lotario, ale gdy się jej ośwaidczył, to zerwali. Kiedy Dina porzuciła swoje dzieci (patrz p. KALIENTE) Julia wprowadziła się do nich. Fiona od razu ją znienawidziła. Jak narazie Bella jest stara, a Fiona i Julia są nastolatkami. Niedługo Fiona wyjedzie na studia, jej marzeniem jest zostać gwaizdą showbiznesu.
Kiedy Aleksander został nastolatkiem, zaczął chodzić z Lucyną Hak. Poszedł z nią na studia, po nich zamieszkali znów Ćwirów. Wzięli ślub, Lucyna urodziła syna Konrada i córkę Hermionę. Jak narazie w domu jest za mało miejsca.
Kasandra wzięła piękny ślub z Donem. Zamieszkali u niego, Kasandra urodziła synka, Henryka. Ale przyłapała go na pocałunkach z Niną i razem z Henrykiem odeszła do starego domu. Szybko zaczęła kręcić z Dariuszem. Zaszła w ciążę i się do niego wprowadziła.

2. PRZYJEMNIACZEK
Daniel przez jakiś czas ukrywał romans z Kasią. W między czasie jego związek z Marysią był niezwykłą falą, raz pocałunki i uściski, raz kłótnie. Podczas jednej z "pozytywnych" fal Marysia zaszła w ciążę (a bo trochę odmłodnieli xD)
ale jeszcze tego samego dnia zastała go na łóżku z pokojówką. Wywaliła go z domu. Jeszcze tego samego dnia (a właściwie wcześniej) w nastolatnią ciążę z Damianem zaszła ta słodka siostra Andżelika. Urodziła syna Adama, a póżniej Marysia córkę Brendę. Ona i Lilian poszły na studia. Do Marysi wprowadziła się jej mama Karolina do pomocy z dziecmi, ale szybko zmarła. W końcu Marysia osiągneła szczyt kariery i została burmistrzem Miłowa. Liliana szybko wróciła do domu, bo niezdała na 3 rok.Wyprowadziła się do własnego domu. Po jakimś czasie Andżelika i Damian skończyli studia, wzięli ślub, zabrali Adama i zamieszkali we własnym domu. Urodziła się im córka, Alicja. Marysia została sama z Brendą i już jest emerytką.
Daniel zamieszkał z Kasią. Wzięli ślub i mają córeczkę Nataszę. Jak narazie jest nastolatką, a Daniel emerytem. Liliana wzięła ślub ze Szczepanem, urodziła im się córka Viola.

3 LOTARIO
Don na początku miał wieeeeele kochanek. Przy okazji też wiele dzieci. Najpierw wziął ślub z Kasandrą, ona urodziła jesgo syna, ale miał romans z Kasią i Niną, Dina z nim zerwała. Kadsandra odkryła go z Niną i wzięła rozwód. Przy okazji jego romans odkryła też Kasia. Do Dona wprowadziła się Nina, zaręczyli się, Nina urodziła synka Maksa, miał romans tylko z Bellą. Ale w jego ramiona znów wskoczyła Dina, gdy dowiedziała się, że osiągnął szczyt kariery medycznej i jest bogaty. Nina go nakryła, zerwai, Nina zabrała Maksa i wyprowadziła się do starego domu. Ale Don ośwaidczył się Belli. Ta mu odmówiła, i się rozstali xDD Don wziął ślub z Diną, mają bliżnaki, syna, Dina, i pierwszą cokę Dona, Donnę xD Don zmienił aspirację na pragnienie przyjemności i jest zadowolony xP

4 KALIENTE
No więc kiedy Dina miała romans przed Bellą z Mortim, do jej domu powrócił jej zmarły mąż, Michał. Z lekką chęcią go przyjęła, ale tylko dlatego, że osiągnął szczyt kariery biznesowej. Zeby zdobyć jego forsę, i być z Mortim, kilka razy wywoływała pożar, by się go pozbyć Ale żadna próba się nie powiodła. Zaszła w ciążę z Mortim, ale Michałowi powiedziała, że to jego dziecko xD. Urodziła Julię. Wkrótce umarł Mortimer, nie zostawiając jej nic w testamencie. Wściekła kobieta powiedziała wszystko o romansie Belli. Obie się doszczętnie znienawidziły. Ale miała jeszcze bogatego Michała. Zaszła znów w ciążę, ale teraz z Michałem xD Urodziła mu syna Marka. Zaraz po narodzinach Michał kopnął w kalendarz ze starości. Zdegustowanej Dinie nie zostały żadne pieniądze, ma za to dwójkę bachorów do zajmowania. Ale, dowiedziała się o bogactwie Dona, i szybko zaproponowała romans. Dalej chyba wiadomo ci się stało (patrz p. LOTARIO) Dina porzuciła dzieci, Julia zamiekszała u Ćwirów, a malutkim Markiem zaczęła się opiekować Nina, która się wprowadziła razem z Maksem. Nina okropnie się roztyła, dostała załamania nerwowego. Gdzieś się tam plącze, nie mogę dla niej miejsca zaleść. Max jest nastolatkiem.

Ojojoj, ale się rozpisałe, MARZYCIEL, BIEDAK & HAK innym razem xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2009, 15:18   #500
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

/offtopic

ja to lubie jednak czytac losy waszych rodzin, wiecie? to jak niekonczaca sie moda na sukces!

\offtopic
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023