Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.10.2011, 15:26   #71
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Może ktoś dać zdjęcie podglądu mapy jak pojawi się jednorożec? Nie mogę go znaleść :s
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.10.2011, 15:47   #72
lady-angel
 
Avatar lady-angel
 
Zarejestrowany: 28.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Gra super, trochę zaczynam ją rozpracowywać
- polujący kot na różne małe zwierzaki
- i trochę jazdy konnej
- pies szukający skarbów

Jednorożca jeszcze nie widziałam, czytałam, że pokazuje się przy tym wodospadzie, taka chmurka.

Mam do was pytanie, czy potraficie złapać tego ptaka Sixam Nakrapiany ???? ja mogę go niestety tylko oglądać a jest taki śliczny...
__________________

One Tree Hill !!!
lady-angel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 15:48   #73
VoyageFun
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Jak to jest możliwe, że właśnie pobrałam sklep zoologiczny z wersji limitowanej z strony the sims 3 kiedy owej wersji nie mam ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 16:00   #74
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

A ja tak sobie postanowiłem zakupić swój pierwszy dodatek do trójki i tak jakoś padło na "Zwierzaki" Pewno głównie przez możliwość posiadania konika.

Moje pierwsze wrażenia jednak są z lekka negatywne, ale raczej przez to, że uparłem się do pierwszej podstawowej mapy, która była w podstawówce i która straszliwie jest górzysta. Przez ten fakt, przez prawię godzinę męczyłem się aby upchać gdzieś sklepy zoologiczne i stajnie (nawet raz mi grę wywaliło do systemu, bo komputer usiłował postawić działkę z równym teren na jakiś wybojach).

Dobra, zdołałem postawić trzy obiekty dla milusińskich i rozpocząłem właściwą grę obecnie kontrolowaną rodziną. Włodzimierz Lenin, tak nazwałem swojego sima, którym gram na ten moment, nie uświadczył póki co większych nowości czy coś, co wychodziło poza normę. Oprócz podejrzanej lodziarki, która zaparkowała praktycznie pod domem o później godzinie (FBI z podsłuchem?). W końcu doczekałem się i pod drzwi Włodzimierza zaczął wyć bez pański pies, który wyglądał jakby mu zgnietli czaszkę. Ponieważ moje ostatnie doświadczenie z wirtualnymi zwierzętami, zakończyło się na The Sims1, to z obawą, że każdego dnia, potem będą przybiegać chmarami, robiąc przy tym "prezenty" gdzie popadnie to udałem, że w domu nikogo nie ma. Psina odeszła....

Postanowiłem jednak, że Lenin przygarnie szczeniaka, kazałem mu wybrać się jego prywatną limuzyną, która jest opłacana przez podatki mieszkańców, do sklepu zoologicznego, który postawiłem parę ulic później (tej z niby edycji limitowanej, którą dorwałem dziś w Empiku o i dziwo zapłaciłem 10zł mniej), by w nim zobaczyć jak jakiś mulat podziwia węża w akwarium, przy czym pięknie sam w niego wchodził (chyba ktoś już o tym wcześniej wspominał). Mocno się zawiodłem, bo okazało się, że dojechałem do zwykłego sklepu z artykułami, bez szczeniaczków itp. Pewno bym poczytał w instrukcji co i jak gdyby jakiś idiota z EA nie wpadł na pomysł, że zamiast książeczek, walną trzy małe ulotki, a całą ścianę tekstu damy na płytce z grą. Tak to póki co nie wiem gdzie dorwać zwierzaka, bo gra nie zechciała mnie poinformować co zrobić.

Dobra, postanowiłem sprawdzić edytor zwierzyńca, który naprawdę przypadł mi do gustu. Jest dużo opcji, których nie sposób od razu ogarnąć. Pewnie zajmie mi to godzinie czy dwie zanim zaczaję jak to się je.

Zawiodłem się jednak meblami. Owszem, został dodany asortyment dla milusińskich, ale dla ludzi...na oko (bo przeglądałem na szybko) doszło chyba jedynie z 20 przedmiotów, lub może nieco więcej. Nawet pod względem wyglądu nie zachwycają (no chyba, że chcę wybudować chatę w lesie). Dodatkowo żadnych nowych tapet i dachówek. W jedynce zawsze coś było, a tu coś mocno po kosztach pojechali. Hm....

No nic, jak się ogarnę to odpalę znów gierkę i postaram się dalej odkrywać nowości. Bo w edytorze przynajmniej (nie chce wspominać o tym psie, który przybył do Lenina) psy i koty oraz konie wyglądają odlotowo i sympatycznie (mogę rzecz, że blisko im strasznie do "kreskówki"). Może nawet postaram się stworzyć wirtualny odpowiednik swojego prawdziwego psa...choć trochę przy mało cech można im przydzielić (jedynie 3).
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 16:24   #75
Maszka
 
Avatar Maszka
 
Zarejestrowany: 08.05.2011
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 359
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Osioł tapety doszły, tylko może ich nie zobaczyłeś. Ja też może kiedyś tam zrobię swojego byłego (musiałam go oddać ) kota...
__________________
Maszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 16:27   #76
cordian
 
Zarejestrowany: 20.05.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 43
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Hej,
Była mowa o nagrodach za rejestrację.. niby jakaś buda , legowisko, a tu się okazuje, że jest tylko legowisko i miska na jedzenie. Budy nie ma...
cordian jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 17:12   #77
BlackBerry
 
Avatar BlackBerry
 
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Ktoś pytał o zdjęcie więc daje, sorry że nie z podglądu mapy, ale ogólnie z podglądu mapy wygląda podobnie jak na tym screenie
http://i52.************/2r5gw1x.jpg
@edit następne http://i54.************/np1i8m.jpg
a tu zdjęcie jednorożca przy okazji
http://i54.************/24drceo.jpg
__________________
[IMG]http://i49.************/vdhdz.png[/IMG]

Ostatnio edytowane przez BlackBerry : 21.10.2011 - 17:18
BlackBerry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 17:20   #78
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Ja też mam sklep z edycji limitowanej! Najśmieszniejsze jest to, że mam zwykłą edycję. Nie miałam żadnej karteczki o tym sklepie w pudełku, tylko o zestawie z legowiskiem i miską. A co do tego zestawu z budą i miską (tam jest jeszcze gryzak), to pobierzcie go jeszcze raz. Jest jednak mały haczyk. Idźcie do historii zakupów w Waszych kontach Store i klikajcie na obrazek tego zestawu. To Was przeniesie do strony z tym czymś i będzie można pobrać ponownie, zaznaczając, że na kompie są zwierzaki. A co do sklepu, to moim zdaniem jest denny... Stoi w mieście, bo jak już jest, to niech będzie, ale nie będę z niego raczej korzystać.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 17:24   #79
BlackBerry
 
Avatar BlackBerry
 
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

W Sumie ja mam edycje limitowaną i jak zajrzałam do tego sklepu to chyba zauważyłam tam tylko dwie nowe rzeczy i wszystkie przerobione .. załamałam się ! x.x
__________________
[IMG]http://i49.************/vdhdz.png[/IMG]
BlackBerry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2011, 18:15   #80
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Dżemikk Zobacz post
Ktoś pytał o zdjęcie więc daje, sorry że nie z podglądu mapy, ale ogólnie z podglądu mapy wygląda podobnie jak na tym screenie
http://i52.************/2r5gw1x.jpg
@edit następne http://i54.************/np1i8m.jpg
a tu zdjęcie jednorożca przy okazji
http://i54.************/24drceo.jpg

Dziękuje Ci!
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023