Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.06.2012, 00:40   #11
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

To całowanie, to pewnie efekt klątwy, bo bawił się lalką voodoo, ale nie powiem, ciekawe to było xD
No i skunks... przypomniała mi się akcja, jak śmierdziuch opryskał Dantego xD
Ciekawa jestem co szykujesz dla swojego playboya
Czekam na ciąg dalszy!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.06.2012, 19:31   #12
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Moi simowie omijają skunksa na ognia. :>
Za to czasami znajdzie się głupie psisko, które da się opryskać. :<<
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2012, 23:30   #13
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

@kalafjor - no ale jeszcze żadnego mojego Sima nie opryskał jeszcze skunks, chciałam zobaczyć, jak to jest
@rudzielec - cóż, zobaczysz

Z życia pewnego donżuana, część 5
Znikający ninja i inne nowe znajomości

Po przybyciu do Wioski Takemizu Blaine pierwsze co zrobił, to zagrabił ogródek zen...

Oczywiście stwierdził, że zanim zabierze się do zwiedzania, powinien nabyć jakieś stosowniejsze ciuchy.

Śmieszną minę tu zrobił, w sumie nie wiem, czemu xD
Potem poszedł jeszcze zakupić nieco miejscowego jedzenia. W sklepie spotkał uroczą miejscową, Mariko*.

Nie wygląda ona za bardzo na Azjatkę, ale śmiem twierdzić, że jest ładniutka.

Oczywiście nasz donżuan od razu jej się spodobał. Nie zaszło to co prawda zbyt daleko, ale wymienili numery telefonów i blondyn obiecał, że zaprosi ją do siebie i oprowadzi po miejscowych atrakcjach. Taa, oprowadzi...
Potem poszedł zobaczyć miejsce, które było zaznaczone na mapie, którą zakupił od miejscowego handlarza**. Spotkał tam starca, z którym wypił sobie herbatkę.

Starzec ów obiecał, że przekaże mu jakąś tajemnicę, gdy zobaczy, że ten na to zasługuje. Blaine nie wiedział, co ten stary dziwak od niego chce, ale postanowił spróbować. Zaczął powtarzać ruchy, których nauczyła go Mariko. To chyba przekonało mędrka... to jest mędrca i opowiedział mu Smoczą Legendę, po mojemu dziwnie podobną do opowieści o Mulan.

Lecz Blaine nie był tym zbyt usatysfakcjonowany. Całą resztę dnia i następny ranek kręcił się po wiosce, szukając sam nawet nie wiedział czego... I kiedy już-już miał się zniechęcać, gdy nagle przed jego oczami zmaterializował się zamaskowany człowiek.

Nietrudno się domyśleć, że był to ninja, o którym wspominał boy hotelowy. Mówił, że ten tajemniczy osobnik może go nauczyć sztuki teleportacji. Blaine nie mógł przepuścić takiej okazji. Ukłonił mu się, naśladując miejscowych, i poprosił, by ten przekazał mu swą wiedzę.

Ninja zaskakująco łatwo dał się uprosić, zadał jakieś niezbyt trudne pytanie, i gdy uzyskał (dobrą, oczywiście) odpowiedź, wyszeptał blondynowi do ucha sekret teleportacji. Po czym zniknął.

Łaaał...
C.D.N.

*szczerze, to miała na imię inaczej, ale to imię kompletnie nie pasowało do wioski Takemizu. I nawet go nie pamiętam
**no dobra, wykopał ją... na własnej działce :o

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 14.06.2012 - 16:58
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 15:34   #14
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Blaine mnie rozwala Nie wiem, czemu, ale jak go widzę, to chce mi się śmiać Niby taki casanova, ale strasznie pocieszny, a przygody ma zabawne. Ciekawe, co zrobi z sekretem teleportacji i czy wykorzysta go w jakimś niecnym zamiarze :>
Mariko rzeczywiście wyjątkowo ładna, jak na miastową. Czyżby kolejny obiekt, który wykorzysta nasz donżuan?
Fotki 6 i 7 Ci się powtórzyły
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 16:11   #15
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Znając życie, Blaine pewnie znowu wpadnie w jakieś kłopoty
Z lalką voodoo już sobie nagrabił
Ciekawi mnie ta historia, którą opowiedział mu mędrzec, w przeciwieństwie do samego zainteresowanego, który miał ją gdzieś xD

Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2012, 19:12   #16
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Cytat:
Simka którą pierwszy raz widział na oczy, zaczęła go całować!
ACR czy inne zło?

Mina Blaine'a po spotkaniu ze skunksem BEZCENNA xDD
Cytat:
ma zwykłą pracę
A jaka jest niezwykła?

Scena łóżkowa, a raczej mina jej uczestnika powala xDD


Hm, miastowe mają ciekawe defaulty!

...

Blaine jest mistrzem bezcennych min xDD

Jeden z Twoich simów zrealizował słynne zawołanie "Rzuć szkołę, zostań ninja"!

Hm, no i gdzie się teleportował? ; D

Dłuuuuuużej proszę!
Pan Don Juan ma ciekawe życie, ale te relacje sa niemożliwie krótkie! (albo to ja mam jakiegoś fioła na punkcie długich historyjek - ale z drugiej strony, od takich zaczynałam czytając blogi...)
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2012, 20:05   #17
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Ładna ta Mariko.
Lubię donżuana! Tylko teraz jak poznał teleportację i jeszcze laleczka. To jakaś masakra będzie... XDD Pojawiam się i znikam, i znikam... Czekam na więcej!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2012, 09:14   #18
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Szczęściarz! Mój sim okazał się niegodny, by zyskać umiejętność teleportacji Nie zdążył też poprosić mędrca o przekazanie legendy, bo skończył mu się czas wakacji. Może nasi simowie powinni podróżować razem, podczepimy się pod Wasz fart
Aoi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2012, 21:15   #19
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Relacje MofD

OK, jakoś ostatnio nie bardzo miałam chęć grać w Betaville. Ba, przez pewien czas nie grałam w Sims 2, zamiast tego męczyłam Gothica II... a nawet wróciłam do trójki. Nie znaczy to jednak, że zamierzam ot tak "porzucić" dwójkę, o nie. Tylko nadal nie chce mi się grać Blaine'em i resztą. Przerzuciłam się na Strangetown (Dziwnowo), tyle że nie bardzo mi się chce grać eaxisowymi rodzinkami. Stworzyłam więc własną. Zatem można powiedzieć, że zaczynam nowy rozdział. Choć pewnie do Blaine'a jeszcze wrócę.
Aha, Liv - nie mam ACR, choć chyba i tak będę musiała sprawdzić folder Downloads, bo dziwne rzeczy się ostatnimi czasy dzieją u mnie w grze.

Zwyczajne perypetie rodziny Imada, część 1
Nowi w Strangetown

A zatem, rodzina Imada. Do Strangetown przybyli z Hokkaido, w nadziei, że pracując w USA będą mieli więcej wolnego czasu, który mogliby poświęcić rodzinie.

Naoki Imada skończył ekonomię na dobrym japońskim uniwersytecie, ale z powodu dużej konkurencji nie udało mu się odnieść większych sukcesów. Po przybyciu do Strangetown znalazł pracę w miejskim ratuszu.

Junko Imada też jest po studiach - plastycznych. Dość szybko znalazła pracę w szkole, ale na razie jako zastępcza nauczycielka młodszych klas.
Junko i Naoki są małżeństwem już od 17 lat, pobrali się zaraz po maturze. Mają córkę, Kiyoko - którą pokazałam w moim temacie z Simami. Z jej powodu Junko poszła na studia kilka lat później, jednak wcale tego nie żałuje.

Tutaj Naoki przekonuje dyrektora dobrej prywatnej szkoły w Strangetown, że jego córka jest idealną kandydatką na uczennicę tej placówki.

Reakcja dyra, gdy Naoki pokazał mu pokój córki. Chyba przesadził trochę z entuzjazmem

A to Valerie, szkolna koleżanka Kiyoko. Dziewczyny od razu się polubiły, mimo pewnych różnic w sposobie ubierania i takich tam... Może dlatego, że Valerie jest nieco zainteresowana Japonią (no, dobra, o tyle, że lubi mangę, anime i j-rock).

Przy kolacji panna Imada opowiada matce o swoich pierwszych dniach w nowej szkole.
- Mam w klasie koleżankę, która jest podobna do tej Rose z Doktora Who!
Serio, moim zdaniem jest podobna, sami zobaczcie!
C.D.N.

No, to by było na tyle (póki co). Spokojnie, mam jeszcze sporo zdjęć w zapasie
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2012, 22:35   #20
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Relacje MofD

Junko jest bardzo ładna, a rodzina zapowiada się ciekawie. Twoje simy są takie delikatne, wyglądają jak z porcelany.
Swoją drogą to chyba każdemu przychodzi taki okres kiedy w ogóle nie ma chęci grać w simsy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023