Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Kreatorzy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2012, 12:26   #1
Honda
Creator
 
Avatar Honda
 
Zarejestrowany: 18.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Woodwitch Castle

Woodwitch Castle

40 x 40
323 945 §/ 132 325§


CLEAN


Posiadam wszystkie dodatki i akcesoria do TS3 oprócz Katy Perry - zamek budowany był jeszcze bez 4PR (myślę, że nie wszystkie dodatki są konieczne )



Zapraszam do Woodwitch Castle.
Od zawsze był własnością rodziny Woodwitch. Wśród jej członków zdarzały się czarownice i wybitni naukowcy, podróżnicy i awanturnicy. Przed wejściem do zamku umieszczono tablicę pamiątkową na cześć najwybitniejszych jej członków. Zapisali oni nie jedną kartę historii Moonlight Falls. Minęły jednak czasy świetności i zamek nieco podupadł, zwłaszcza, że rodzinne skarby zostały nieco uszczuplone przez kilku nieco zbyt awanturniczych przodków. Obecni właściciele zabezpieczyli jednak nieco chylący się ku ruinie zamek i urządzili się w nim dość wygodnie. W zamku może mieszkać do trzech simów. W podziemiach zamku odkryto dawne lochy. Oprócz doczesnych szczątków dwóch więźniów mieszkanie dla siebie znalazła tu Kościlda. W piwnicach zamkowych panują idealne warunki do przechowywania wina. Jeden z przodków urządził tu świetną piwnicę z winami. Degustacje jego win cieszyły się zasłużoną sławą. Teraz również można się tu świetnie bawić, a w pomieszczeniach obok pograć w bilard i wykąpać w gorącym źródle, które odkryto pod zamkiem. Na niższym poziomie piwnic zmagazynowano skarby zgromadzone przez rodzinę w czasie licznych podróży.
O dawnej świetności zamku świadczą liczne pamiątki i meble zgromadzone w jego pomieszczeniach, które chociaż wyraźnie nadgryzione zębem czasu nadal nieźle się prezentują.
Zapraszam do zwiedzania zamku i życzę miłej zabawy.
Jedna ważna uwaga! Zamek został zbudowany w Moonlight Falls przy Alei Wodospadów niedaleko domu Ćwirów i mostu. Jeśli dobrze pamiętam był tam Klub dla Wampirów obok. Mgła unosząca się wokół zamku nie została wytworzona przez umieszczone przeze mnie emitery mgły. Aby uzyskać podobny efekt zamglenia otoczenia zamku doradzam umieszczenie go właśnie w tej okolicy.

























































































































































Do urządzenia wnętrz zostały użyte płatne i bezpłatne obiekty ze store.

__________________
Więcej moich prac znajdziesz tu
Honda jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2013, 11:47   #2
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Woodwitch Castle

Ej no, pięknie <3 bardzo mi się podoba, jak zainstaluję trójkę, to na pewno pobiorę <3 tylko nie pasują mi te obrazy: http://img856.imageshack.us/img856/9365/wwc37.jpg
ale i tak pięknie, pozdrawiam, Kenny :3
__________________
Kenny McCormick jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023